Vyhráli jste? Máme pro vás tři cestovní vodní filtry Sawyer Mini!

Vyhráli jste? Máme pro vás tři cestovní vodní filtry Sawyer Mini!

Pokud při toulkách přírodou nechcete tahat kilogramy vody na zádech v batohu nebo se chystáte do zemí, kde to s pitnou vodou není právě ideální, bude filtr Sawyer Mini ideálním řešením. Stačilo zodpovědět tři jednoduché otázky a filtr Sawyer Mini od firmy BushCraftShop.cz mohl být Váš. Vyhráli jste?

Vyhráli jste?

Správnou odpověď nalezla naprostá většina z vás, soutěžících. U filtru Sawyer je garantováno přefiltrování až 378000 litrů vody, váží pouhý 65 gramů a póry jsou veliké 0,1 mikrometru.

Vylosovanými výherci jsou ti, kteří vyplnili následující emaily.

  • ivan.trnka@c*.cz
  • jan_novotny@k*.cz
  • klalik@s*.cz

Výhercům gratuluji a ozvu se emailem ohledně převzetí výhry.

O co hrajeme: Vodní cestovní filtr Sawyer Mini SP128

Sawyer Mini Filter je nejlehčí a nejmenší cestovní filtrační systém na světě. Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána. Díky své nízké hmotnosti a možnosti srolování do malého balíčku nezabere ve vašem batohu téměř žádný prostor. Ideálně padne do ruky a je kdykoliv připraven k použití. Filtr dokáže přefiltrovat až 1,6 l vody za minutu.

Technologie PointONE použitá ve filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné nároky EPA a NSF.

Použití je jednoduché a intuitivní, nevyžaduje složitou manipulaci ani pumpování. Filtry jsou vyráběny v USA, více informací o filtru Sawyer Mini najdete na stránkách BushCraftShop.cz.

Soutěž

Nejpozději ve středu 16. července vyplňte níže uvedený formulář. Ti z vás, kterým se podaří správně odpovědět na všechny tři soutěžní otázky budou zařazeni do slosování o tři filtry Sawyer Mini. Předání výhry je možné v pražském či brněnském Klubu cestovatelů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Soutěž ukončena!

Zkušenosti čtenářů

Vojta

Kde jsou vysledky souteze o nadobi a expedicni stravu ?

Ivan

Skvely, po narocnym dni jste mi zlepsili naladu!! .) Na zacatku srpna ho hned oprubuju v Bulharsku na Rile a Pirinu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: