Vyhráli jste DVD o Korsice od Jana Šmída?

Vyhráli jste DVD o Korsice od Jana Šmída?

Ostrov Korsika se pyšní přezdívkou Perla Středomoří a je cílem milovníků koupání, historie, adrenalinových sportů i horské turistiky. Na slavné Grande Randonnée 20 naleznete například vyfocené údolí, na jehož jméno se ptáme.

Vyhodnocení

Správnou odpověď – že na obrázku je horský kotel Cirque de Solitude – nám poslalo 24 soutěžících. Výhru a tedy podepsané DVD Korsika očima Jana Šmída z cyklu Postřehy od jinud od ostravského studia České televize získává 6., 12. a 18. v pořadí.

6.ryska.jiri@c*.cz
12.milanho@a*.cz
18.tereza.valmez@e*.cz

Výhercům gratulujeme, ohledně převzetí výhry je budeme kontaktovat na uvedený email.

Jak jsme se ptali?

Zmíněné odlehlé údolí naleznete v severní části GR 20. Pokud nevíte, důležitou nápovědu hledejte na www.corsica-made.cz.

Tři výherci získají podepsané DVD Korsika očima Jana Šmída z cyklu Postřehy od jinud od ostravského studia České televize. Více informací o ceně naleznete přímo na stránkách Jana Šmída.

Výherce nebudeme losovat, DVD získá ten, kdo odpoví správně a jeho odpověď bude ve čtvrtině, polovině a třech čtvrtinách všech správných odpovědí. Správným načasováním své odpovědi tak můžete zvýšit šanci na výhru. (Matematická poznámka: v případě, že nebude počet správných odpovědí dělitelný čtyřmi, vyhrává první ze dvou odpovědí s okolními pořadími.)

Soutěž bude ukončena v pátek 26. července. Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Nabídky pobytů a okruhů po Korsice a další informace najdete na www.corsica-made.cz.

Corsica made

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: