Vyhrajte zájezd do Vysokých Taur s CK Kudrna a spoustu dalších cen

Vyhrajte zájezd do Vysokých Taur s CK Kudrna a spoustu dalších cen

Ve spolupráci s Prima ZOOM jsme pro Vás připravili soutěž v níž můžete vyhrát letní zájezd od CK Kudrna, vychytaný batoh od Marmotu, teplé spodní prádlo Bergans, čelovku Led Lenser nebo večeři v Klubu cestovatelů.

Taury nejsou Tatry, kde vlastně leží?

Vysoké Taury jsou největším pohořím v rakouské části Alp. Třítisícové štíty nejvyšších rakouských hor vytváří jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Ne nadarmo jsou tato místa zahrnuta do národního parku Hohe Tauern. V rámci zájezdu od CK Kudrna, který můžete vyhrát, budete podnikat nepříliš náročné turistické okruhy z lázeňského města Bad Gastein. V nabídce ale budou i seriózní vysokohorské túry, které nás zavedou až k nejvyšším vrcholkům. Komu stačí do světa hor jen nakouknout, může využít k výstupu či sestupu lanovku a udělat si program úplně vlastní.

CK KUDRNAOutdoorově zaměřená cestovní kancelář Kudrna již 23 let vozí aktivní cestovatele a sportovce všech generací do různých koutů světa. V nabídce naleznete zájezdy do hor a na kolo pestré škály obtížností. CK Kudrna má tradici od roku 1979  a od té doby šíří dobrou cestovatelskou náladu v Česku i za hranicemi

Co dalšího můžete vyhrát?

Při jednodenních výletech do hor by se vám mohl hodit např. batoh Ultra Kompressor od firmy Marmot. Tento ultralehký batoh nabízejí prostorné kapsy, stahování, vyndavací zádový panel a polstrované ramenní popruhy.

K zahřátí v rámci zimy vám může pomoci vlněné termoprádlo Bergans Soleie (k dispozici jen ve velikosti L), což je nejuniverzálnější řada vlněných oděvů ze 100% merino vlny, vyvinuto pro všechny druhy aktivit. Vlněné prádlo výborně izoluje a nezapáchá ani při dlouhodobém nošenía skvěle odvádí vlhkost od těla.

Kompaktní a lehký design předurčuje čelové svítilny Led Lenser Neo k tomu, aby se stali vaším průvodcem, kterého si můžete vzít všude s sebou – je zajímavá především pro běžce, chodce a turisty, ale možnosti využití jsou daleko širší, všude tam, kde je potřeba kvalitního svícení s kvalitou Led Lenser a její zárukou 5 let.

Prima ZOOMAtmosféru libanonské restaurace můžete okusit v rámci návštěvy Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně, kam můžete  vyhrát poukaz na konzumaci v hodnotě 500 Kč. Přijďte ochutnat tradiční hommos a falafel, různé druhy kebabů a čerstvých salátů a další chuťovky z široké nabídky libanonských a arabských jídel.

Soutěž pořádáme ve spolupráci s Prima ZOOM.

Soutěž ukončena!

Vyhráli jste?

Výherci zmíněných sen byli vylosováni:

Zájezd do Vysokých Taur s CK Kudrna: chlupovaadela@se*.cz

Vlněné termoprádlo Bergans Soleie: J.Spiroch@ce*.cz

Ultralehký batoh Marmot Ultra Kompressor: martin.sindel@gm*.com

Univerzální čelovka Led Lenser Neo: karla.s@ce*.cz

Poukaz na 500 kč do Klubu cestovatelů: josef@mi*.com

Všem gratulujeme a ozveme se jim ohledně předání výhry.

Podmínky soutěže

Soutěž probíhá souběžně na Pohora.cz a Zoom.iPrima.cz. Po ukončení soutěže budou zástupci Prima ZOOM vylosováni výherci zmíněných cen ze všech autorů správných odpovědí, ať už se zúčastnili na Pohora.cz nebo Zoom.iPrima.cz. Odpovídejte do 8. března 2015 včetně.

Účastí v soutěži na Pohora.cz souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: