Vyhrajte týdenní pobyt ve 4* hotelu v Tyrolsku a další zajímavé ceny

Vyhrajte týdenní pobyt ve 4* hotelu v Tyrolsku a další zajímavé ceny

Na Pohora.cz můžete vyhrát pobyt pro dva v luxusním tyrolském hotelu, batoh na túry nebo rovnou desítku Buffů a pět lahví s tyrolskými motivy. Stačí odpovědět na pár snadných otázek.

Tyrolsko je ideálním místem pro trávení letní dovolené. Během jednoho dne můžete smočit unavená chodidla po horské túře v největším tyrolskémjezeře Achensee. Nebo zažít trochu adrenalinu při raftingu na divoké vodě ve východním Tyrolsku (Osttirol). I milovníci vysokohorské turistiky si přijdou na své. Celým Tyrolskem se totiž táhne horský masiv, který nabízí nepřeberné množství značených stezek i zajištěných ferratových cest. Dech beroucí pohledy na malebná údolí nabízí Orlí stezka, na které budete moci pocítit i dotek alpinské historie. Je na vás, zda dáte přednost pohodě a odpočinku, nebo adrenalinu a sportovním výkonům. Důležité je jedno. Abyste si užili horské léto v Tyrolsku. Další informace a tipy na strávení léta v Tyrolsku najdete na webových stránkách www.tyrolsko.cz/horske-leto.

Tirol

Soutěžte a vyhrajte

V soutěži můžete vyhrát týdenní pobyt pro dva v čtyřhvězdičkovém hotelu v Tyrolsku (platný po dobu letní sezony 2015), tyto zajímavé vouchery jsou k dispozici hned dva. Třetí a čtvrtý vylosovaný získají turistické batůžky i pro dalších 15 soutěžících máme drobné ceny s tyrolskými vzory – turistické lahvě a šátky Buff.

Takže stačí správně odpovědět na pár otázek níže a poté mít štěstí při losu. Nápovědu hledejte na www.tyrolsko.cz/horske-leto.

Odpovídat můžete do pátku 17. července.

Soutěž ukončena.

Vyhráli jste?

Tentokrát se hrálo o celých 19 cen, tedy jste měli výrazně lepší šanci vyhrát.

Hlavní ceny, tedy týdenní pobyty v Tyrolsku vyhrály autoři odpovědí s emaily petra.gyorgyova@c*.cz a misa@2*.cz. Oběma, stejně jako všem dalším vylosovaným jsem již napsal ohledně převzetí výhry. Výhercům gratuluji, ostatním přeji hodně štestí v dalších soutěžích.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Úvodní foto ©Tirol Verbung.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: