Vyhrajte turistické batohy LOAP

Vyhrajte turistické batohy LOAP

V soutěži na Pohora.cz můžete vyhrát 3 batohy od české firmy LOAP. Malý batoh Chitre, střední Thapa i velký Santis čekají na své nové majitele, kterými můžete být právě vy. Stačí najít odpověď na jednu snadnou otázku.

Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. V její nabídce najdete pánské, dámské i dětské oblečení, batohy, stany i spací pytle. Při navrhování klade firma důraz nejen na módnost a atraktivní vzhled, ale také na použití kvalitních materiálů a doplňků.

Vyhrajte turistický batoh LOAP!

Pokud se zúčastníte soutěže – správně a včas (do pátku 14. listopadu) odpovíte na soutěžní otázku a usmějete se na vás štěstí při losu, můžete vyhrát jeden za tří batohů LOAP:

Batoh LOAP Chitre 32

Nepromokavou bundu, kapesníky, svačinu a další turistickou výbavu bez problémů unese turistický batoh Chitre s objemem 32 litrů. Batoh je jednokomorový a plní se shora.

Na přední straně má reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti za šera. Ruksak má několik praktických kapes, balanční popruhy, oboustranné zipy, elastickou šňůrku na bocích a výškově nastavitelný vrchlík s vnitřní kapsou. Na přední straně najdete úchyty pro připevnění dalšího nákladu. Do batohu můžete schovat i hydrovak. Pokud ho nevyhrajete, pořídíte ho za 1599 Kč.

Batoh LOAP Thapa 50

Na výlet bez batohu? Ani náhodou! O vybavení se vám postará turistický batoh Thapa s objemem 50 litrů. Ruksak je jednokomorový a plní se shora. Pokud se vám náklad nevejde dovnitř batohu, můžete některé věci zavěsit na vnější úchyty na přední straně.

Pocit pohodlí při nošení zvyšují anatomicky tvarované ramenní popruhy, prsní spojka i bederní pás. Spojku i pás doporučujeme používat zejména při větším zatížení batohu, aby byla zátěž správně rozložena. Zipy jsou kryté a voděodolné. Batoh má boční kompresní popruhy, balanční popruhy a výškově nastavitelný vrchlík s vnější a vnitřní kapsou. Dovnitř batohu pohodlně umístíte hydrovak. Na cenovce najdete 2199 Kč.

Batoh LOAP Santis 70

Každý správný výletník potřebuje na své výpravy pořádný batoh. Vyrazte na příští cestu s turistickým batohem Santis s objemem 70 litrů. Batoh má anatomicky tvarované ramenní popruhy, prsní spojku a bederní pás. Nechybí ani balanční popruhy, výškově nastavitelný vrchlík s vnější i vnitřní kapsou a vnější úchyty na bocích a na přední straně batohu pro uchycení dodatečného nákladu.

Batoh má vrchní a boční plnění, kryté zipy, boční kompresní popruhy a několik užitečných kapes. V dešti oceníte integrovanou pláštěnku, která ochrání obsah před promočením. Do batohu můžete umístit také hydrovak. Stojí jen 2499 Kč.

LOAP

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Správnou odpovědí na soutěžní otázku, který z batohů Loap je nevětší bylo Santis 70. Z došlých odpovědí jsme vylosovali tři výherce batohů Loap:

Loap Santis 70tobolka.milan@s*.cz
Loap Thapa 50martina_dostalova@c*.cz
Loap Chitre 32motejl@p*.net

Výhercům gratulujeme, ohledně předání je kontaktujeme na uvedený email.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: