Vyhrajte startovné na seriál závodů Stopa pro život

Vyhrajte startovné na seriál závodů Stopa pro život

  Máte-li sportovního a soutěživého ducha na běžkách, ale přitom rádi bojujete hlavně srdcem, je pro vás seriál závodů Stopa pro život přímo ideální výzvou!

Zdravá stopa pro zdravý život

Co je tedy Stopa pro život? Je to jeden z nejznámnějších a nejpopulárnějších seriálů sdružující běžkařské závody po celé České republice v posledních třech letech (určitě vám název koresponduje se seriálem cyklozávodů Kolo pro život). Výhodou těchto závodů je, že jsou přístupné široké veřejnosti, nejedná se tedy o uzavřené závody běžkařské špičky, a konají se v nejlukrativnějších místech českých hor. O popularitě svědčí i návštěvnost již od prvního ročníku, kdy se zúčastnilo 2500 závodníků, rok poté dokonce o tisíc účastníků více! Letos, doufejme, padne opět rekord!

Nejde jenom o zpocené závodníky a nadšence do pohybu kmitající v bílé vyfrézované stopě, během závodů je možné se zúčastnit mnoha doprovodných programů a akcí, ať už se jedná o vydávání domácích jídel ve velkokapacitním vyhřívaném stanu, zkoušení nových sérií lyží apod. Pohodu a spokojenost návštěvníků i závodníků o závodech zajišťuje organizační tým za podpory generálního partnera pojišťovny Kooperativy, dále hlavního partnera České spořitelny a firmy Loap a partnerů firem Rossignol a Nutrend.

Pokud byste měli zájem se ještě nějakého závodu zúčastnit, program letošní zimy je následující:

———-

23. 2. – 24. 2. 2013    Šumavský Skimaraton Kooperativy

16. – 17. 3. 2013         Karlův běh České spořitelny

———-

Soutěž o startovné

Pokud máte soutěžního ducha a zároveň chcete ušetřit nějakou tu korunu na startovném, tak se neváhejte zapojit do soutěže firmy Loap. Pravě ta vypsala na svém facebooku soutěž o 10 VIP startovných do závodu „Stopa pro život“. Podmínkou je zodpovědět soutěžní otázku, která zní: Kolikátý ročník Stopy pro život se letos poběží?

Seriál závodů Stopa pro život

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: