HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vyhrajte špičkové vybavení od The North Face

Vyhrajte špičkové vybavení od The North Face

Soutěž na Pohora.cz: Měli jste možnost vyhrát vybavení od špičkové americké outdoorové firmy The North Face, stačilo odpovědět na pár jednoduchých otázek! Jména výherců v článku!

Od založení v roce 1968 je firma The North Face silným výrobcem outdoorového oblečení a vybavení, které se prosadilo a získalo uznání nejen mezi špičkovými sportovci, ale i u odborné veřejnosti. Širokou rozmanitostí výrobků dokáže uspokojit jak příznivce vytrvalostních a akčních sportů, tak i fanoušky stylové módy pro každodenní užívání. Veškeré inovace se staly synonymem kvality a záruky, kterou se The North Face snaží neustále vylepšovat a zdokonalovat dle svého hesla „Never Stop Exploring“.

A právě vybavení od The North Face můžete vyhrát v naší další soutěži.

Kdo tedy vyhrál?

S úderem páteční půnoci skončila velká soutěž s The North Face. Odpovědí se sešlo opět velké množství a drtivá většina jich byla správná. Překvapivě to, že David Alcorn logo do podoby Half Dome upravil v roce 1971 odpověděli téměř všichni správně, naopak občasné chyby byly v počtu prodejen, těch je 5 – v Praze v obchodních centrech na Pankráci a Chodově, v Liberci v Nise, v ostravském  Avionu a ve Futuru v Hradci Králové.

Jednomu z účastníků i velmi děkuji za námět k úpravě překlepu v roku založení The North Face. Teď již ke šťastným vylosovaným, kterým tímto gratuluji a prosím, aby se mi ozvali na email ohledně výběru velikosti a místa převzetí výhry.

taška Base Camp DuffelTereza Vykusováterka.vykusova@*.com
mikina M Classic Full Zip Hoodie (černá)Saša Toman
sasa.toman@*.cz
pánské rukavice Etip GloveDavid Nováčekdavnov@*.cz
dámské rukavice Etip GloveLenka Šmírovásmiroval@*.cz

Co bylo ve hře?

Vyhrát můžete odolnou tašku, mikinu, či rukavice Etip uzpůsobené pro snadné ovládání telefonů a mp3 přehrávačů s dotykovými dispeji. Z autorů správných odpovědí vylusujeme 4 výherce.

1. cenataška Base Camp Duffelvel. L
2. cenamikina M Classic Full Zip Hoodie (černá)vel. S, M, L nebo XL
3. cenapánské rukavice Etip Glovevel. M nebo L
4. cenadámské rukavice Etip Glovevel. S nebo M

K dispozici je výběr z dostupných velikostí, věřím, že si naprostá většina z nabídky vybere. Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Soutěžní otázky

1. Kolik specializovaných The North Face prodejen naleznete v České republice?
2. V kterém roce nechal kalifornský designer David Alcorn předělat The
North Face logo do dnešní podoby?

Nápovědu hledejte na neverstopexploring.cz.

Pokud již víte, tak mi do pátku 23. listopadu napište na mail vojta@pohora.cz, do předmětu, prosím, napiště „Soutěž“ a usměje-li se na vás štestí, budete si moci vybrat ze seznamu cen výše.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: