Vyhrajte poukázky na zboží Kilpi v hodnotě 1000 Kč. Stačí zodpovědět 3 otázky! UKONČENO

Vyhrajte poukázky na zboží Kilpi v hodnotě 1000 Kč. Stačí zodpovědět 3 otázky! UKONČENO

Ve spolupráci s předním výrobcem outdoorového a sportovního oblečení, firmou Kilpi, jsme připravili soutěž o tři poukázky na nákup výrobků značky Kilpi v hodnotě 1000 Kč.

Testováno severem

Tak zní moto značky outdoorového a sportovního oblečení a doplňků Kilpi. Jejich produkty spojují kvalitu s  designem nespoutaného severu. Kilpi Vás oblékne v létě i v zimě, do města i do přírody, na sport i na chvíle odpočinku.

Firma Kilpi vyvinula inovativní materiál Siberium, jehož nejvyšší řada využívá moderní nanotechnologie, díky nimž je mnohem tenčí a poddajnější než standardní materiály. Jejich bundy tedy slibují tu nejlepší funkčnost i v extrémních podmínkách.

Odpovězte a můžete vyhrát

Odpovězte na následující trojici otázek a můžete získat poukaz na zboží značky Kilpi v hodnotě 1000 Kč! Ze správných odpovědí budeme tentokrát losovat tři výherce, kteří si budou moci udělat radost třeba pod stromeček. Soutěžit můžete do 15. listopadu.

Nápovědu hledejte na stránkách firmy Kilpi www.kilpisport.com.

Soutěžit můžete až do 15. listopadu! Každý má právě jeden pokus. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které kontaktujeme e-mailem. Poukázky Vám zašle firma Kilpi až domů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Váš e-mail může být poskytnut společnosti Kilpi za účelem marketingové komunikace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: