Vyhrajte poukaz na vybavení značky Keen!

Vyhrajte poukaz na vybavení značky Keen!

Inspirována láskou k volné přírodě se společnost Keen věnuje vytváření kvalitní obuvi, tašek a ponožek, které podporují životní styly a dobrodružství pod širým nebem aktivních lidí po celém světě. Vy můžete na Pohora.cz vyhrát hned 3 poukazy na výrobky Keen za 3000 Kč.

Sandál, který ochrání vaše prsty

Keen začal s jasnou vizí a jednoduchou designovou výzvou – Může sandál ochránit prsty? Odpověď zněla ano a odpovědí byl Newport – první a dnes už kultovní model hybridních sandálů Keen. Od té doby uplynulo už více než 10 let a portfolio značky se rozrostlo na několik modelových řad outdoorové a lifestylové obuvi, ponožek, doplňků a oblečení.

Cokoli z kolekce Keen může být vaše, stačí odpovědět na několik snadných otázek, na něž můžete nalézt odpovědi např. na www.keenfootwear.cz. Pro tři vylosované autory správných odpovědí máme poukázku, za niž si mohou v libovolné z prodejen Keen Concept store, Rock Point nebo Hannah koupit zboží značky Keen v hodnotě 3000 Kč. Odpovídat můžete do pátku 17. října, hned poté v průběhu víkendu vylosujeme výherce.

Vyhráli jste?

Vylosovali jsme tři výherce, které čeká poukázka na vybavení Keen za 3000 Kč. Usmálo se štěstí i na vás? Jen pokud jste správně odpověděli na otázky níže: Keen Concept store můžete najít na dvou místech v Praze a navíc v Ostravě. Tomo Andrássy je kajakář na divoké vodě a Keen sídlí v Portlandu.

malik.pe@s*.cz
novotsar@s*.cz
karotron@g*.com

Výherce brzy kontaktuje přímo zástupce partnera soutěže – firmy Keen.

Soutěž ukončena

Keen

  Na kterých místech ČR můžete navštívit specializovaný Keen Concept store?

  Praha-Zličín, Praha-Flora, Brno, Ostrava, Liberec
  Praha-Flora, Ostrava
  Praha-Zličín, Praha-Flora, Ostrava
  Praha-Zličín, Praha-Flora, Plzeň

  Jakému sportu se věnuje člen Keen týmu Tomo Andrássy?

  Divoká voda
  Bungee jumping
  Horská cyklistika
  Horolezectví

  V kterém americkém městě je sídlo firmy Keen?

  Seattle
  Denver
  Portland
  San Francisco

  Vaše emailová adresa

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: