Vyhrajte outdoorovou lékárnu LifeSystems, dětské pončo a baťůžek LittleLife nebo ručník LifeVenture

Vyhrajte outdoorovou lékárnu LifeSystems, dětské pončo a baťůžek LittleLife nebo ručník LifeVenture

Stačí odpovědět na tři jednoduché soutěžní otázky a jedna ze čtyř krásných výher může být vaše. Soutěžíme do 28. srpna.

LifeSystems

Profesionální ochrana a vybavení na cestách, to je značka Lifesystems. V nabídce naleznete nejdůležitější výbavu pro každé dobrodružství od lékárniček různých velikostí, opalovacích krémů a repelentů přes moskytiery a desinfekce vody až po svítilny, termofolie či vyndavače klíšťat.

V soutěži můžete vyhrát lékárnu Lifesystems Pocket First Aid Kit v hodnotě 359 Kč. Jedná se o malý základní set, který je vhodný na trekking, krátké výlety atd. S Pocket First Aid Kit ošetříte většinu drobných zranění. Je vyroben z ripstop materiálu potaženého polyuretanem, který zvyšuje odolnost proti vlhkosti, má vodotěsný zip a poutko k připevnění k opasku.

LifeVenture

Profesionální přístup k ochranně vašich věcí při cestování. Společnost Lifeventure nabízí široký sortiment hygienických doplňků, certifikovaného nádobí nebo doplňků k nocování jako spací pytle, spací sítě či polštářky. Širokou nabídku sortimentu společnost Lifeventure nabízí také pro cestovní zavazadla, ochranná pouzdra a obaly a v neposlední řadě i pro bezpečnost vašich věcí jako číselné zámky, peněženky nebo bezpečnostní kliky ke dveřím bez zámku.

Hrajeme o ultralehkou osušku s tištěnými motivy Lifeventure Printed SoftFibre Trek Towel. Vysoce absorbční materiál vám na cestách zaručuje ten největší komfort. Dokáže nasáknout až 9-ti násobek své váhy a schne 8x rychleji než běžné ručníky. Osušky Printed SoftFibre Trek Towel nabízejí také unikátní antibakteriální ochranu.

LittleLife

Outdoorové vybavení pro ty nejmenší dobrodruhy. Společnost Littlelife se zaměřuje na sortiment výhradně pro děti. Nabízí širokou škáludětských batůžků pro děti už od 1 roku s oblíbenými zvířátkovými motivy. Společnost Littlelife nabízí také sortiment v oblasti plážových stanů, ale vyniká zejména v nabídce nosítek (krosen) pro děti s patentovaným plně nastavitelným zádovým systémem.

Soutěžní Animal Toddler Daysack je vzorovaný batůžek pro děti. K batůžku je možno připnout poutko ‚vodítko‘ pro rodiče, takže bez obav můžete poskytnout dítěti volnost. Batůžek je vybaven nepromokavou kapucí, nastavitelnými polstrovanými popruhy na ramena, hrudním popruhem a vnitřní kartou na zapsání adresy.

Vyhrát můžete také LittleLife Ultralight Poncho Towels. Mladí dobrodruzi se mohou snadno transformovat do jejich oblíbeného zvířátka. Poncha jsou vyrobena z rychloschnoucího materiálu, který absorbuje osmi násobek své hmotnosti a velice rychle zase uschne. Zároveň budou vaši ratolest chránit proti UV záření díky ochraně 50 UPF.

Vzhůru soutěžit!

Odpovídat můžete do 28. srpna, výherce vylosujeme a oznámíme v následující den. Nápovědu k soutěžním otázkám hledejte na webu www.lifemarque.cz.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Milanatik

Pri odpovediach chyba kolonka na vyplnenie mailovej adresy, ako teda budete vediet kto poslal spravne odpovede?

Martin
Milanatik:

Díky za upozornění a omlouvám se prvním několika soutěžícím za chybku. Kolonka už je přidána a prosím ty, kteří hlasovali dnes před 9:57hod, aby hlasovali ještě jednou. Díky za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: