Vyhrajte DVD s filmem Polárník od Pavla Barabáše

Vyhrajte DVD s filmem Polárník od Pavla Barabáše

Slovenský režisér natočil film Polárník o Petru Valušiakovi, kterého ve světě uznávají, ale doma ho zná jen málokdo. Film jste mohli vidět například na Snow Film Festu, teď můžete vyhrát DVD, které právě vyšlo.

V devadesátých letech se Petru Valušiakovi s třemi Rusi podařil (jako prvním v historii) výkon z kategorie snů: přejít bez cizí pomoci z Ruska napříč zamrznutým mořem Arktidy přes severní pól až k pobřeží Kanady. Dlouhé roky ho láká další výzva, o kterou se už několikrát pokusil. Chce přejít napříč Antarktidou přes jižní pól. Film Polárník je portrétem člověka, který se pokouší přežít sám na nejchladnějším kontinentě.

Mezinárodně uznávaný autor, Pavol Barabáš, v téměř hodinovém dokumentu Polárník nabízí příběh člověka, kterého zná téměř 20 let a který je ve světě uznávaný, ale na Slovensku v podstatě neznámý. Člověka, kterého vášní se stalo velmi tvrdé prostředí polárních krajin – v Barabášově přirovnání „slovenského mimozemšťana“.

A právě pět DVD s filmem Polárník, které vydalo K2 Studio, v atraktivním grafickém zpracování a s množstvím zajímavých bonusů můžete vyhrát na Pohora.cz.

Soutěžte a vyhrajte

Od tvůrců filmu máme pro Vás k dispozici 5 DVD s filmem Polárník, vyhrát může každý, kdo správně odpoví, v kterém roce přešel Peter Valušiak severní pól z Ruska do Kanady. Odpověď najdete např. na www.k2studio.sk. Odpovídat můžete do neděle 8. února. Pokud chcete zvýšit svou šanci na výhru, sledujte facebook Pohora.cz – jedno další DVD rozdáme v minisoutěži tam.

Soutěž ukončena, vyhráli jste?

Z autorů správných odpovědí jsme vylosovali tyto výherce:

  1. vezer@p*.cz
  2. jiri@k*.cz
  3. ondrej.lafata@g*.com
  4. roman.podracky3@s*.cz
  5. zapletalovahel@g*.com

Všem pěti gratuluji a ostatní přeji hodně štěstí při dalších soutěžích.

Podívejte se na trailer k filmu Polárník

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehleduhorských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: