Vyhrajte boty pro nejlepší běžecké výkony! Soutěž o adidas Terrex boost – UKONČENO

Vyhrajte boty pro nejlepší běžecké výkony! Soutěž o adidas Terrex boost – UKONČENO

Ve spolupráci se špičkou na trhu v oblasti sportovního oblečení a obuvi, firmou adidas, jsme pro vás připravili soutěž o boty adidas Terrex boost, které obouvají vítězové legendární Beskydské sedmičky.

Světová značka

V době svého založení Adolfem „Adi“ Dasslerem ve 20. letech minulého století se firma specializovala právě na výrobu bot.  Během následujících desetiletí se adidas rozrostl ze svého domovského města Herzogenaurach nedaleko Norimberku do celého světa.

Obujte vítězné boty Beskydské sedmičky

Díky revoluční technologii boost™ vrací boty adidas Terrex boost energii z dopadu do každého vašeho odrazu, čímž zvyšuje efektivitu Vašeho pohybu a šetří Vaše klouby. Váš krok tak bude rychlejší, měkčí a efektivnější než kdy dříve. Boty s pěnovou podešví boost™ jsou ideálním parťákem pro dlouhé trailové běhy v náročném terénu a se strmými seběhy, jakým je například proslulý závod adidas – Continental Beskydská sedmička.

Právě boty adidas Terrex boost obuli vítězové letošního ročníku Zbyněk Cypra a Tomáš Svoboda z týmu adidas BOOST team, kteří překonali 90 kilometrů a pět tisíc metrů převýšení na trase přes sedm beskydských vrcholů z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm v čase 11 hodina 29 minut.

Soutěžte a vyhrajte!

Chcete při běhu obouvat botu s nejlepším odrazem? Odpovězte správně na následující otázky do pátku 30. října, a pokud Vás vybere los, můžete do nové sezóny vyrazit v novém obutí! Nápovědu hledejte na stránkách www.RockPoint.cz.

Soutěžit můžete až do pátku 30. října! Každý má právě jeden pokus. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v pražském či brněnském Klubu cestovatelů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Váš e-mail může být poskytnut společnosti adidas za účelem marketingové komunikace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: