Vyhrajte boty adidas Terrex Conrax s revoluční technologií climaheat

Vyhrajte boty adidas Terrex Conrax s revoluční technologií climaheat

Jistě již víte o možnosti vyhrát účast na adidas Outdoor kempu na Dachsteinu. Pokud jste byli při čtení informací o této zajímavé akci pozorní, mohou vás v zimě zahřát nové boty adidas Terrex Conrax ze soutěže na Pohora.cz.

Stačí nakoupit v Rock Pointu nebo na www.rockpoint.cz cokoliv od adidasu za více než 1000 Kč a můžete se na www.vyhrajtenadzimou.cz registrovat a tipnout, kolik výškových metrů nastoupal Libor Uher v rámci přípravy na expedici na Broad Peak od 1. července 2013 do 30. června 2014. Pokud budete mezi šesti nejlépe tipujícími, vyhrajete účast na adidas Outdoor kempu.

Co je to adidas Outdoor kemp?

Na tomto zimním kurzu, který se koná v rakouských Alpách pod známým Dachsteinem, se připravíte na pobyt v horách, dozvíte se o bezpečnosti na ledovci, lavinové prevenci i si vyzkoušíte záchranu z ledovcové trhliny a především váš čeká trojice zajímavých zimních aktivit, které jste možná ještě nevyzkoušeli. Anebo ano? Které to jsou, vám zde prozradit nemohu, jelikož jsou předmětem soutěžní otázky. Pokud ještě nevíte, jistě najdete nápovědu na www.vyhrajtenadzimou.cz.

A co můžete vyhrát?

Čekají na vás zimní kotníkové boty adidas Terrex Conrax se zateplením climaheat, jehož nedílnou součástí je podšívka z materiálu PrimaLoft®. Obuv tak poskytuje skvělou ochranu a udržuje nohy v suchu a teple v každých podmínkách. Terrex Conrax zvládne pěší túru ve sněhu či nástup k zasněžené lezecké cestě a díky membráně climaproof a neoprénovému zapínání je 100% nepromokavá.

Odpovídejte do soboty 6. prosince prostřednictvím formuláře níže.

Soutěž ukončena. Vyhráli jste?

Ptali jsme se jaké aktivity čekají na 6 výherců – účastníků adidas Outdoor kempu. Správné odpovědi, které na www.vyhrajtenadzimou.cz našla většina soutežících, byly skialpinismus, zimní turistika a ledolezení. Ale možná dojde i na sněhuláka se třemi pruhy 🙂

Šťastným vylosovaným výhercem je majitel emailové adresy svacko@g*.com. Brzy ho kontaktuji ohledně výběru velikosti a předání výhry.

Ostatním přeji hodně štěstí v dalších soutěžích na Pohoře.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: