Vyhrajte boty adidas Terrex boost s nejlepším návratem energie z dopadu do každého odrazu

Vyhrajte boty adidas Terrex boost s nejlepším návratem energie z dopadu do každého odrazu

Spolu se špičkovým výrobcem outdoorové obuvi a oblečení, firmou adidas, jsme pro vás připravili soutěž o novinku z letošní kolekce, boty Terrex boost, které vám v kopcích prostě nedovolí jít pomalu.

Kdo by neznal „adidasky“?

Boty jsou původním produktem firmy, kterou Adolf „AdiDassler založil ve 20. letech 20. století v německém Herzogenaurachu nedaleko Norimberka. A jeden pár z nejnovější kolekce můžete vyhrát v této soutěže i vy. A není to složité.

Vyhrajte boty s nejlepším odrazem!

Poprvé byla u outdoorové obuvi použita revoluční technologie boost™ a užijete je při bězích po náročných horských stezkách. Nová pěnová mezipodešev boost™ vrací energii z dopadu do každého odrazu. Váš krok bude rychlejší, měkčí a efektivnější než kdy dříve. Ušetří tak Vaše síly, dodá rychlost i vytrvalost a zároveň šetří Vaše klouby. A právě boty adidas Terrex boost, které si můžete koupit ve vybraných prodejnách sítě Rock Point, můžete vyhrát na Pohora.cz. Podívejte se, co všechno umí.

Soutěžte a vyhrajte

Chcete se stát novým majitelem botu adidas Terrex boost? Pak odpovězte do 29. května na jednoduchou otázku níže a jestli se na vás usměje štěstí při losu, jsou vaše! Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na www.rockpoint.cz.

Soutěž ukončena

Šťastným výhercem nového obutí od adidasu je majitel emailové adresy miklos.mar@g*.com. Brzy ho kontaktuji ohledně výběru velikosti a zaslání. Gratulujeme!

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: