HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE: Vyhrajte multitool Leatherman a čelovku Led Lenser!

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE: Vyhrajte multitool Leatherman a čelovku Led Lenser!

Přišel podzim, listí začíná žloutnout a dny se krátí. Proto přišla správná chvíle na soutěž o čelovou svítilnu z nové série Led Lenser SEO. Soutěžíme také o povedený multitool Leatherman.

Úkolem soutěže bylo správně zodpovědět čtyři jednoduché soutěžní otázky. Kdo správně odpověděl, byl zařazen do slosování o multitool Leatherman Freestyle a čelovku Lel Lenser SEO 5. Jaké byly správné odpovědi?

 1. Kolik let ja záruka na americké multi-tooly LEATHERMAN?
  Správná odpověď je 25 let.
 2. Kolik let je záruka na svítilny a čelovky LED LENSER? 
  Správná odpověď je 5 let.
 3. Kolik nástrojů má multi-tool LEATHERMAN CHARGE TTi? 
  Správná odpověď je 19.
 4. Jaký výkon v lumenech má vodotěsná svítilna LED LENSER F1? 
  Správná odpověď je 400 lm.

Správné odpovědi znali a byli vylosováni čtenáři s emailem dana.vitkova.hk@***.czkurtind@***.cz. Oběma výhercům za celou redakci gratuluji a přes email se domluvíme na převzetí výhry.

Leatherman Freestyle

Od roku 1983 vyrábí společnost LEATHERMAN nástroje, které jsou velmi odolné a na práci jako stvořené. Když Tim Leatherman a jeho obchodní partner Steve Berliner zakládali společnost s nástrojem Pocket Survival (PST), neměli tušení, že se jednoho dne bude vyrábět více než 30 modelů na ploše 90.000 čtverečních stop v továrně s více než 400 zaměstnanci.

Soutěžíme o praktický multitool Leatherman Freestyle.

Led Lenser SEO 5

Společnost Zweibrüder Optoelectronics vyrábějící svítilny pod názvem Led Lenser byla založena v roce 1994 v garáži s počátečním kapitálem 1000 marek, náčrtovým blokem a starým počítačem ATARI. Zakladatelé, bratři Rainer a Herald Opolkovi, v té době pracovali pouze se svými nápady do pozdních nočních hodin.

V současné době má společnost více než 1000 pracovníků na třech výrobních střediscích a zabývá se výrobou kapesních svítilen, které nelze v celosvětovém měřítku s ničím porovnat. V portfoliu firmy naleznete především ruční svítilny, těmi však výběr nekončí.

Soutěžíme o čelovku z nové série SEO, konkrétně SEO 5, u které se ve srovnání se základním modelem série SEO 3 zdvojnásobil světelný výkon se zachováním výdrže baterií. Funkce plynulého stmívání si pamatuje poslední nastavení. Led Lenser SEO 5 je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Soutěžíme o červenou variantu.

V letošním posledním vydání tištěného Světa outdooru, které vychází 15. října, vám celou sérii SEO představíme v krátké recenzi. Navíc se koncem letošního roku můžete těšit na test modelu SEO 7R, který budeme publikovat na www.svetoutdooru.cz.

Soutěž

Nejpozději v pondělí 4. listopadu vyplňte níže uvedený formulář. Ti z vás, kterým se podaří správně odpovědět na všechny čtyři soutěžní otázky budou zařazeni do slosování o dvě výše uvedené výhry. Výherce nemá nárok na preferenci jednoho ze dvou výrobků.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Soutěž ukončena 4.11.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: