VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE Vyhrajte kvalitní systém na vaření Optimus nebo expediční stravu Trek’n Eat!

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE Vyhrajte kvalitní systém na vaření Optimus nebo expediční stravu Trek’n Eat!

Baví vás soutěžit o kvalitní ceny? V tom případě odpovězte na 5 jednoduchých otázek a zabojujte o některou ze dvou skvělých cen od firmy transAlpinus, které se vám hodí pro toulky přírodou! Správné odpovědi můžete tipovat až do 16. června.

Svět outdooru vám ve spolupráci s firmou transAlpinus, která je distributorem značek Katadyn, Pharmavoyage, Swiss Advance, Optimus, Trek’n Eat a Contigo, přináší soutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné výrobky značky Optimus a Trek’n Eat.

Úkolem soutěže bylo správně zodpovědět pět jednoduchých soutěžních otázek. Kdo správně odpověděl, byl zařazen do slosování o systém na vaření v přírodě Optimus Elektra FE a balíček expediční stravy Trek’n Eat. Jaké byly správné odpovědi?

  • Od jakého roku se vyrábí švédské vařiče Optimus?

1899

  • Co postačuje k přípravě pokrmů Trek’N Eat?

Pitná voda

  • Jak dlouhou záruční dobou disponuje vodní filtr Katadyn Pocket?

20 let

  • Designové sportovní lahve Contigo se na českém trhu prodávají se 2 systémy uzávěrů, jaké to jsou?

Autoseal a Autospout

  • Co je základní repelentní složkou náramků proti bodavému hmyzu zn. Pharmavoyage?

Geraniol

Správné odpovědi znali a byli vylosováni čtenáři s emailem vojtechvalka@***.com a gurnison@***.cz. Oběma výhercům za celou redakci gratuluji a přes email se domluvíme na převzetí výhry. Předání výhry je možné v pražském či brněnském Klubu cestovatelů.

Co můžete vyhrát?

1. cena – systém na vaření v přírodě OPTIMUS Elektra FE

Vysoce efektivní a úsporný švédský systém OPTIMUS Elektra FE (FE = Fuel Efficient) obsahuje ultralehký (72 g) plynový hořák OPTIMUS Crux Lite s výkonem 3000 W, sadu nádobí s tepelným výměníkem OPTIMUS Terra Weekend HE, zaklapávací závětří a piezoelektrický zapalovač OPTIMUS Sparky. Systém Elektra zkracuje dobu vaření a snižuje spotřebu paliva až o 20 %. K této ceně vám navíc přidáme plynovou kartuši OPTIMUS (100 g) obsahující celoročně využitelnou směs propanu, butanu a isobutanu a ultralehkou skládací podložku na sezení OPTIMUS (S)EAT. Celková hodnota ceny: 3290 Kč. Více na www.variceOptimus.cz.

Optimus Elektra set

2. cena – balíček expediční stravy Trek’n Eat (snídaně, oběd, večeře)

Pokrmy od německé značky TREK’N EAT představují kaloricky vyváženou, za chladna dehydrovanou (lyofilizovanou) expediční stravu bohatou na energii, minerály a bílkoviny. Vynikají pečlivou volbou surovin, skvělou chutí, propracovaným obalem se zakulacenými rohy a neuvěřitelně snadnou přípravou spočívající v pouhém přidání pitné vody. TREK’N EAT je ideální volbou při všech outdoorových aktivitách – od pěší turistiky přes profesionální horolezecké expedice až po cestování na lodi nebo rodinné výlety do přírody. Stačí jen přidat vroucí či studenou vodu, promíchat a nechat několik minut odstát. Balíček v celkové hodnotě 587 Kč obsahuje „Míchaná vejce na šťavnaté cibulce“ (snídaně), „Gurmánské sójové ragú se sladkou paprikou a těstovinami“ (oběd) a „Bohatýrský boršč“ (večeře). Více na www.TreknEat.cz.

Kvalitní expediční strava

Odpovídat můžete do pondělí 16. června, výherce vylosujeme a oznámíme v následující den.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Optimus Crux v akci

Zkušenosti čtenářů

Jenda

Hned u prvni otazky neni moznost spravne odpovedi!

Petr
Jenda:

Souhlas!

MM

A co se děje? Máš poslat mail do databáze a toť vše. Nebo cheš vyhrát? 🙂

bunicina

u první otázky je špatně všechno…poslala jsem to tedy s tím nejbližším tomu správnému 🙂

Vojta

Děkujeme za upozornění, máte bod za pozornost 🙂 Kolega se přehlídnul o 10 let a nikdo v redakci si chyby nevšimnul. Při vyhodnocení výsledků nebude na první otázku brán zřetel.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: