Vyfoť projekt a vyhraj digitální foťáky v hodnotě přes 100 000 korun

Vyfoť projekt a vyhraj digitální foťáky v hodnotě přes 100 000 korun

Chcete vyhrát digitální zrcadlovku značky Canon, voděodolný digitální fotoaparát Pentax Ricoh, digitální kompakty Sony Cyber Shot a další skvělé ceny v celkové hodnotě přes 100 000 Kč? Stačí vyfotit projekt spolufinancovaný z fondů Evropské unie a přihlásit své fotky do soutěže.

Úspěšnou celostátní soutěž Vyfoť projekt už čtvrtým rokem pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj. Zapojit se můžete až do 18. září.

Jak se účastnit?

Vyfoťte realizované projekty spolufinancované z fondů Evropské unie, které se nacházející na území České republiky. Fotky poté nahrajte přes jednoduchý formulář na webovou stránku soutěže www.vyfotprojekt.cz.

K dispozici máte čtyři různé kategorie – „Nejtalentovanější fotograf/ka“, „Nejaktivnější fotograf/ka“ a „Vyfoť se sám“. Novinkou je kategorie „Foto před a po“, jejímž cílem je zaznamenat změnu, jakou projekt prošel během své realizace.

Vítěze jednotlivých kategorií vybere odborná porota s výjimkou nejaktivnějšího fotografa, který bude hodnocen na základě množství přihlášených alb do soutěže.

Šanci vyhrát má skutečně každý, po celou dobu trvání soutěže probíhá pravidelné losování o hodnotné ceny. Celkové výsledky zveřejní ministerstvo koncem září.

Najdi ve svém okolí projekt podpořený z fondů EU

Evropská unie pomáhá prostřednictvím svých fondů realizovat projekty po celé České republice. V letech 2007-2013 bylo proinvestováno více než 600 miliard korun. Podpořeno bylo již více než 50 000 projektů, takže je opravdu z čeho vybírat. Vyfotit můžete například modernizované lyžařské areály nebo turistické trasy v Krkonoších či v Jeseníkách, rekonstrukce horských chat na Šumavě nebo opravy objektů v Lednicko-valtickém areálu. Inspiraci naleznete na stránkách www.mapaprojektu.cz, kde jsou zveřejňovány všechny dosud ukončené projekty a zcela určitě nějaký se vyskytuje i ve vašem regionu nebo cíli výletů.

Podrobná pravidla soutěže a aktuální informace získáte na webu www.vyfotprojekt.cz, na facebookové stránce, v Eurocentrech – informačních kanceláří o EU, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na webu www.strukturalni-fondy.cz, kde je pro uživatele zprovozněn interaktivní chat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: