Vychází Svět outdooru 4/2020: Nahlédni do něj

Vychází Svět outdooru 4/2020: Nahlédni do něj

Svět outdooru 4/2020 obsahuje: tematický článek Ekologie v outdooru – nekonečné hledání rovnováhy, Rozhovory s polárníkem Børgem Ouslandem, závodnicí a skialpinistkou Terezou Rudolfovou a lezkyní Lucií Hrozovou. Tipy na skialpy v Krkonoších, Rumunsku a na Sibiři. Pět tipů kam na běžky v Česku a na Slovensku, Mrazivý přechod Kamčatky. Arctic Circle Trail v Grónsku, Padesátka na sněhu, Hypotermie – jak v terénu řešit podchlazení a Jak vybrat skialpový batoh.

Zajímá tě, co jsme si pro tebe připravili do zimního Světa outdooru 4/2020, které je právě v tiskárně? Proleť si přehled toho, co jsme pro tebe připravili. Předplatné objednané do 18. 11. toto vydání ještě dostanou do schránky. Chci předplatné Světa outdooru.

TÉMA

Ekologie, udržitelný rozvoj a ochrana životního prostředí jsou skloňována stále častěji také v outdoorovém průmyslu. Pojďme se problematice ekologie a outdoorového průmyslu podívat na zoubek v článku Ekologie v outdooru: nekonečné hledání rovnováhy.

ROZHOVORY

Jaké to je podporovat neziskovou organizaci, závodit pět dní v kuse nebo jít tři měsíce ve tmě? V rozhovorech jsme vyzpovídali lezkyni Lucii Hrozovou, závodnici v adventure race Terezu Rudolfovou a norského polárníka Børgeho Ouslanda.

ZIMNÍ SPECIÁL 2020

Navadí ti mráz a sněhové závěje, ba je vyhledáváš? Pak se ti bude líbit letošní Zimní speciál. Najdeš v něm inspiraci na skialp a freeride v Krkonoších, Rakousku, Rumunsku i Sibiři nebo na polární výpravu na Kamčatce. Pokud miluješ běžky, Honza Hocek připravil Pět tipů na běžkování v Česku a na Slovensku.

VYBAVENÍ A BEZPEČNOST

Prvně tě mírně zebou ruce a nohy, pak ti poklesne nálada a nakonec tě kamarádi musí zabalit a rozehřát. Dita Podhadská popsala stavy hypotermie a to, jak řešit podchlazení v terénu. Horský vůdce Vojta Dvořák zase přichystal skvělý článek o tom, Jak si vybrat ten nejlepší skialpový batoh.

OBJEDNEJ SI PŘEDPLATNÉ DO 18. 11. 2020 A TOTO VYDÁNÍ NAJDEŠ VE SVÉ SCHRÁNCE!

CHCI PŘEDPLATNÉ SVĚTA OUTDOORU

Na Slovensku si časopis objednej přes Press.sk

Kde jinde seženeš Svět outdooru?

V trafikách: V Česku za 49 Kč / na Slovensku za 2,49 €.

– A v elektronické verzi na Alza.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: