Vychází Malý Průvodce 2009

Vychází Malý Průvodce 2009

Ročenka plná informací o outdoorovém vybavení míří do obchodů! Ročenka Malý Průvodce světem outdooru 2009 vyšla v polovině dubna a zítra by měla být již k dostání na pultech sportovních a outdoorových prodejen. Dobrou zprávou pro zájemce je snížení doporučené ceny! Seznamte se s nejzajímavějšími články letošního Malého Průvodce…

Ročenka Malý Průvodce mapuje trendy a směry vývoje outdoorového vybavení. Mezi články o konkrétním vybavení najdete přehledy, co se změnilo za poslední roky v oblasti batohů, bot, solárního nabíjení a GPS. Určitě nepřehlédněte článek „Voda, voda, voda“ o fyzikálních možnostech nouzové tepelné dezinfekce vody v přírodě od Ladislava Siegera nebo dva články o limitujících faktorech outdoorového vybavení, první od Jana Hotmara s názvem „Nic netrvá věčně“ a druhý od Jana Šťovíčka s chmurnou věštbou v názvu „Cokoliv se může ulomit, to se ulomí“.

Zimní outdoorové vybavení pro cesty na sněhu je reprezentováno článkem „Co nového v Back Country“ a telemarkovým vybavením. Cyklisté najdou článek „Kolo pro každodenní použití“ a novinky pro cykloturistiku roku 2009. A konečně vodáci si přečtou o epidemii seakajaku a článek „Jak se oblékáte na vodu?“. Celkem v ročence najdete 20 textů o outdoorovém vybavení, které pro vás napsalo 18 autorů včetně jednoho autora ze Slovenska.

© Svět outdooru 2009, text Jiří Červinka a redakce Světa outdooru

Zkušenosti čtenářů

Petr

V Husky outletu v Praze to ani nezkousejte, prodavac na mne koukal jako na martana ze pry nic takoveho nezna a ani nikdy nemel.

martin

brno ellias+ rockpoint masarykova nic,hudy orli vyprodano

Jirka Červinka

Psali jsme Husky, proč o ročence prodavač neví, jak odpoví, zveřejníme. V Brně právě telefonicky potvrdili třeba v servisu Gemma na Pekařské, že ročenku mají, zkusím ještě zjistit, co je s Rock Pointem.

Pavel Sibřina, HUSKY CZ

Omlouvám se jménem Husky za nedorozumění, od této chvíle je Malý průvodce k dispozici v Husky Outlet Shopu, Habrová ul., Praha 3 – Jarov.

Jirka Červinka

Ještě k prodeji Malého Průvodce. Rock Point i Hudy mají v ročence plošnou inzerci, centrály ale ročenku neobjednaly. Proto doporučujeme při koupi hledat obchody podle seznamu, na který je v článku odkaz. Tam jsou uvedeny obchody, které ročenky objednaly a byla jim odeslána. Jinak oceňuji bleskovou reakci Husky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: