Vychází Malý Průvodce 2007

Vychází Malý Průvodce 2007

Jaká je ročenka Malý Průvodce 2007 a jaké novinky přináší? Právě vychází 204 stran informací o outdoorovém vybavení s původními texty, rozhovory a srovnávacími tabulkami včetně infocen s více než 3700 výrobky. V obsahu ročenky naleznete jako vždy zcela nové texty o posledních trendech v outdoorovém vybavení …

Zkušenosti čtenářů

alpenstock

Tak jsem dnes vyrazil z PV do OL zakoupit MP. Ale se zlou jsem se potázal! Nikde nic a většinou
dokonce nevědí, že

1) vůbec vyšel
2) existuje
a
3) tam kde měli potuchy, to zase neprodávají

Škoda, zase ho budu, jako každý rok pracně shánět. A dle údajů z tohoto článku, už měl být v distribuční siti.

Melda

Tak jsem se podíval na seznam prodejen v Brně a šel zakoupit MP. Zatím jsem byl ve dvou: V HUDY na Veveří ho podle personálu mít určitě nebudou a TRAMP na Kounicove již neexistuje. Tolik k aktuálnosti seznamu prodejen.

Radek

V současné době je seznam prodejen plně aktualizován. Omlouváme se za předchozí nepříjemnosti s tím spojené.

mifr

V Brne rocenka nebyla jeste ani vcera…Tak snad se ji brzy dockam…U Kudrny v podchodu si me uz pamatuji…No jak by ne, kdyz uz jsem se tam na ni byl ptat 8 krat 🙂

PepaR

Já už kvůli té ročence nemůžu do Hudáče neboť už když s etam objevím, tak kývou, že ji nemají a nemusím se ani ptát. U kudrny jsme byl zatím 2x, ale plně s Vámi soucítím.

PepaR

V HUDY na Veveří jej mít nebudou, ale na Orlí prý ano. TRAMP na Kounicově existuje, jen se přejmenoval na Prosport nebo tak nějak. Nicméně obchod a batohy tám stále jsou.

Jiří Červinka

Volali jsme do několika prodejen v Brně a ročenka by aktuálně měla být k dostání bez problému (viz prodejní místa po kliknutí na obálku Malého Průvodce), u Kudrny byl někde zádrhel v dodání, ale dnes nám volali, že už ročenka dorazila. Jak už jsme psali, rozesíletelská firma rozeslání trestuhodně zpozdila. Moc nás mrzí zbytečné cesty do obchodů a ještě jednou se všem příznivcům omlouváme. Pokud by někde stále nedošel, dejte vědět, zajistíme nápravu. Redakce

PepaR

Už jej držím v ruce a hřeje mě na srdci. Díky moc všem autorům…

Libor

V pondělí 21/5 jsem v Plzni obešel Hannah,Hudy a Holan a vzdy když jsem se zeptal na výše jmenovanou literaturu tak se prodavačům akorát protočily panenky a tím to skončilo.Škoda,šel jsem koupit čelovku a nějaká inormace by se hodila,aspoň že jsou tady na www.

Petr Macháček

Z uvedených prodejen v Plzni je ročenka prodávána pouze v Hannahu na Americké. Viz také seznam prodejců na který je v textu odkázáno: http://www.malypruvodce.cz/prodejny.asp. Pokud tam nebyla, pokusíme se zjistit proč protože rozeslána tam byla.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: