Vyberte si dovolenou na veletrzích GO a Regiontour v Brně

Vyberte si dovolenou na veletrzích GO a Regiontour v Brně

Tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour naplnily dva velké pavilony brněnského výstaviště. Na GO se prezentují hlavně cestovní kanceláře různých zaměření, Regiontour je přehlídkou především, ale zdaleka nejen českých regionů. Určitě naleznete i ten, který se vám bude hodit.

Podstatnou částí veletrhu je i doprovodný program. Na Regiontour například kuchařské soutěže, lákat vás budou i ochutnávky regionálních pokrmů. Na GO můžete vyzkoušet třeba jízdu na elektrokole nebo vozítku Segway. Anebo se na našem stánku F71 najíst výbornými arabskými jídly z restaurace Klub cestovatelů a u toho sledovat ty nejlepší filmy z festivalu Expediční kamera.

A perlička na závěr: s kolegyní, s níž tu trávíme dny na našem stánku festivalu Expediční kamera, vyrážíme koncem února na lyžařský výlet do Gruzie, konkrétně letíme do Kutaisi, odkud se přesuneme dál do hor. Při prohlídce Regiontouru se před námi hned z počátku objevil stánek prezentující město Kutaisi a gruzínský kraj Imereti. I my jsme si tedy vlastně vybrali dovolenou na Regiontouru 🙂

V sobotu můžete přijít od 10 do 18 hodin, v neděli od 10 do 16 hodin. Více informací naleznete na www.bvv.cz/go-regiontour.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: