Vyberte nejhezčí alpskou feratu a vyhrajte kompletní feratový set Rock Empire – UKONČENO

Vyberte nejhezčí alpskou feratu a vyhrajte kompletní feratový set Rock Empire – UKONČENO

Vybrali jsme pro vás deset nejhezčích alpských ferat. Pomožte nám vybrat tu úplně nejhezčí a my jednoho z vás odměníme novým feratovým setem od Rock Empire! Vyhrát nebylo nikdy snazší:)

Stačí dokoupit přilbu a vyrazit na nejbližší feratu

Součástí výhry je kvalitní prsní úvazek, „sedák“, párací brzda a horolezecká smyce – vše od ROCK EMPIRE. Pokud máte dobré boty, stačí si jen přikoupit vhodnou přilbu, využít jarního počasí a vyrazit na nejbližší feratu, anebo na tu, pro kterou budete hlasovat.

Feratový set od Rock EmpireFeratový set od ROCK EMPIRE

ROCK EMPIRE- český výrobce outdoorového vybavení a osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky

Rock Empire

ROCK EMPIRE – firma s dvacetiletou tradicí, jejíž produkty se prodávají na všech kontinentech ve více než 40 zemích světa. Ve sportovní sféře se řadí mezi specialisty v oboru horolezeckých úvazků, které jsou s největší pečlivostí vyráběny v České republice. V nabídce naleznete široký sortiment pro horolezce a outdoor – od již zmiňovaných úvazků, po karabiny, expreskové sety, jistící systémy, mechanické vklíněnce, mačky, cepíny a spacáky.

Své dlouholeté zkušenosti nyní zúročeny i v novém výrobním programu – vybavení pro výškové pracovníky – ať už se jedná o pracovní postroje, polohování, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu,…. Celou nabídku naleznete na www.rockempire.cz.

Výsledky soutěže

Vítězem feratového setu se stal Roman Thorovský, gratulujeme.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: