VŠE O HORÁCH NA JEDNOM MÍSTĚ A V NOVÉM KABÁTU. WEB POHORA.CZ SE SLOUČIL S SVETOUTDOORU.CZ

VŠE O HORÁCH NA JEDNOM MÍSTĚ A V NOVÉM KABÁTU. WEB POHORA.CZ SE SLOUČIL S SVETOUTDOORU.CZ

Letošní rok je pro náš web plný změn. Po měsících práce spatřil světlo internetu náš zbrusu nový web SvetOutdooru.cz, který se sloučil se zaniklým partnerským webem Pohora.cz. Co všechno na novém webu najdete?

S koncem roku většinou přichází na řadu bilancování, hodnocení a plánování. Přemýšlí se o tom, co se letos povedlo, co se naopak povedlo o trošku méně a co by chtělo pro příští rok zcela předělat. I my v redakci takhle každý rok bilancujeme a plánujeme. Na letošní rok jsme připravili obrovskou novinku.

Vše na jednom místě

Víme, že náš web SvetOutdooru.cz byl z hlediska obsahu dost vyladěný, že tu každý měsíc přibývají desítky nových recenzí, diskusí a zpráv z outdoorových firem. Na sesterském webu Pohora.cz zase tisíce lidí vyhledávaly své horské výstupy, treky či feraty v ktalogu treků a inspirovali se na své dovolené. Zkrátka nás čtete a je vás stále více.

A protože si myslíme, že všechno o horách byste nejradši měli na jednom místě, spojíme oba weby dohromady pod hlavičkou SvetOutdooru.cz. Vzniknul tak velký přehledný portál se vším, co potřebují horalé vědět.

V čem je nový SvetOutdooru.cz mnohem lepší?

  • S designem jsme si pohráli! Je to krásné, čisté a vzdušné.
  • Konečně se dá číst pohodlně i v mobilu, je rychlejší a budete se na něm cítit lépe.
  • Zamysleli jsme se nad navigací na webu. Věřte, že v nové verzi najdete všechny potřebné recenze a články mnohem rychleji.
  • Oblíbeným obsahem jsou diskuse. V nové verzi vypadají minimálně 10x lépe.
  • Fotky produktů jsou konečně v pořádných, velkých galeriích, kde se můžete kochat.
  • Katalog treků, ferat a výstupů je uživatelsky mnohem příjemnější a krásnější!
  • Předělávat nebudeme jen SvetOutdooru.cz ale i další naše weby (Padler.cz, HedvabnaStezka.cz.cz nebo TuleniPasy.cz.)

Tímto bych vám chtěla poděkovat za to, že nás čtete, že se sem pravidelně vracíte hledat tipy na nákup zboží, ptát se v diskusích, prohlížet fotky a inspirovat se v katalozích treků a ferat. Děkujeme, že jste s námi už tolik let a stále vás přibývá!

Snad vám nový vzhled a funkčnost webu udělají radost a inspirují vás k dalšímm outdoorovým dobrodružstvím, což je koneckonců naše největší radost a hnací motor pro další rozvoj a tvoření!

Nový web stále ještě dolaďujeme, pokud byste našli nějakou chybu, dejte mi ji vědět na na*****@sv**********.cz!

Moc vám děkuji za přízeň, chuť číst a vracet se!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: