HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Víme, jakým způsobem Santa Claus roznáší dětem dárky! + VIDEO

Víme, jakým způsobem Santa Claus roznáší dětem dárky! + VIDEO

Tajemství odhaleno, Santa Claus přichycen při činu – přínášíme vám speciální video, na němž je vidět, jak vánoční posel dárků hodným dětem stíhá vše za jednu noc. Je to totiž mistr v parkouru!

Svatý Mikuláš geniálním gymnastou!

Je to jenom pár týdnů, co se na světoznámém serveru youtube.com objevilo šokující video odhalující největší tajemství, kterým byla opředena legenda Vánoc mnoha zemí – Santa Claus osobně! Desítky let se dohadují lidé, jak stíhá rozdat dárky ve všech zemích, kam má povolen vstup (částečně a podmíněně smí i do České republiky) – někdo říkal, že má sáňě se světelným pohonem, druzí říkali, že se umí teleportovat, nebo že má snad i dokonce dvojníka! Všechno je ale jinak!

Santa Claus je totiž mistr v parkouru, umí přeskakovat ze střechy na střechu, hbitě se sebrat ze země, proklouznout nepozorovaně přes balkón a umístit pod stromek vánoční překvapení pro hodné děti. Žádná moderní či mimozemská technologie, pouze santa-clausovské úsilí a léta tréninku! Domy na svém seznamu škrtá jako číšnik piva při placení!

Tak schválně, podívejte se sami, jak zdatný Santa Claus je a jak mu to jde od ruky – poměrně solidní! My z redakce mu ale vzkazujeme jediné: ať jsi v parkouru či jiných adrenalinových disciplínách sebelepší, na našeho českého Ježíška stejně nemáš! Ani mít nebudeš!

Nazdar, Santo!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: