VIDEO: Vítek Strouhal z R-sportu: novinky značek Climbing Technology a Esbit

VIDEO: Vítek Strouhal z R-sportu: novinky značek Climbing Technology a Esbit

Festival OBZORY nenabízí jen pěknou dávku informací a inspirace na přednáškách a workshopech, ale také setkání se špičkovými outdoorovými novinkami, které si můžete vyzkoušet, otestovat i koupit na téměř padesátce vystavovatelských stáncích. A díky tomu, že se na stáncích pohybují odborníci, natočila redakce SvetOutdooru.cz a její šéf testerů Vojta Dvořák rozhovory o vybavení přímo na místě.

Dodavatel špičkového outdoorového vybavení několika značek Vítek Strouhal z firmy R-Sport představí nabídku lezeckého vybavení Climbing Technology a Metolius, termosek Esbit, cestovatelské stravy Travel Lunch a svítilen Luci. Italská značka CT prorazila do povědomí lezců poloautomatickým jistítkem ClickUp, sympatická je také tím, že 95 % výrobků pochází z Evropy. Vybavení CT doprovází na akcích horolezce Zdeňka Háčka Háka, Jána Smoleně nebo lezkyni Editu Vopatovou.

Příběh firmy Esbit začal patentováním tuhého lihu, dnes firma prodává především termosky a další outdoorové nádobí. Metolius je synonymem prvotřídních friendů na lezení. Cestovatelská strava TravelLunch je dehydratované jídlo upravené mrazem, které jen stačí zalít horkou vodou. Jeho předností je kvalita surovin a velký výběr jídel včetně vegetariánských.

Solární světla Luci jsou kompaktním řešením svícení i na delší pobyty mimo civilizaci – váží pouhých 127 g, nabíjí se 7 hodin a 24 hodin svítí a díky voděodolnosti a nafukovacímu tělu jsou optimálně odolné a skladné na cesty.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: