VIDEO: S Magdou Štěpánkovou z Northshopu o funkčním oblečení super.natural a dámských péřových sukních a bundách SKHOOP

VIDEO: S Magdou Štěpánkovou z Northshopu o funkčním oblečení super.natural a dámských péřových sukních a bundách SKHOOP

Festival OBZORY nenabízí jen pěknou dávku informací a inspirace na přednáškách a workshopech, ale také setkání se špičkovými outdoorovými novinkami, které si můžete vyzkoušet, otestovat i koupit na téměř padesátce vystavovatelských stáncích. A díky tomu, že se na stáncích pohybují odborníci, natočila redakce SvetOutdooru.cz a její šéf testerů Vojta Dvořák rozhovory o vybavení přímo na místě.

Magda Štěpánková z firmy Northshop představí funkční oblečení značky [sn]super.natural, zimní sukně a bundy SKHOOP, nesmeky Nordic Grip a další vychytávky nejen na cesty.

Nejprodávanější zimní sukní od SKHOOP je péřová varianta, ale k dostání je i sukně z dutého vlákna nebo s Primaloftovou náplní, vybrat se navíc dá i z 5 délek sukní – od mini až po kotníky. K dalším klasikám patří zimní péřové kabáty, bundy nebo vesty i kalhoty.

Značka [sn]super.natural vyrábí funkční prádlo, které kombinuje termoregulační vlastnosti merino vlny s odolností a tvarovou stálostí polyesteru, díky čemuž může dokonce i do sušičky.

Nesmeky Nordic Grip se dají nasadit na pohorky, ale kozačky nebo zimní boty a mají praktické pouzdro, díky kterému si s nimi nezašpiníte batoh nebo kabelku. Existují v kompaktní verzi Mini, pro děti, na chození nebo i speciální pro běh.

Praktickými vychytávkami jsou univerzální samolepící záplaty vhodné na opravu oblečení, ale i dalšího vybavení – stanu, batohu apod. nebo dětské čepice s reflexními prvky a integrovanou vyjímatelnou čelovkou.

Speciálně pro ženy pak Magda představí ekologický a zdravotně nezávadný menstruační kalíšek Gaia Cup vyrobený z lékařského silikonu, který nikde netlačí ani nepřekáží.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: