VIDEO: S Honzou Kučerou z Moris Distribution o špičkové technice Goal Zero, svítilnách Led Lenser a multitoolech Leatherman

VIDEO: S Honzou Kučerou z Moris Distribution o špičkové technice Goal Zero, svítilnách Led Lenser a multitoolech Leatherman

Festival OBZORY nenabízí jen pěknou dávku informací a inspirace na přednáškách a workshopech, ale také setkání se špičkovými outdoorovými novinkami, které si můžete vyzkoušet, otestovat i koupit na téměř padesátce vystavovatelských stáncích. A díky tomu, že se na stáncích pohybují odborníci, natočila redakce SvetOutdooru.cz a její šéf testerů Vojta Dvořák rozhovory o vybavení přímo na místě.

Obchodní manažer firmy Moris Distribution Jan Kučera představí novinky i stálice americké značky Goal Zero vyrábějící inteligentní cestovní a outdoorové systémy pro nabíjení elektroniky a svícení, prvotřídní svítilnyněmecké značky Led Lenser a americkou legendu mezi outdoorovými nářaďovými noži (multitooly) Leatherman.

Goal Zero vyrábí především power banky, solární nabíječky, solární panely nebo solární svítilny a je podle Honzy především synonymem pro kvalitu a jednoduchost ovládání. Mezi powerbankami Goal Zero najdeme malé kompaktní kousky pro běžné užití, odolné outdoorové powerbanky i specializované kapacitně větší zdroje energie pro nabití počítače, kamery a další elektroniky. Dál Honza představí různé verze solárních panelů a cestovních svítilen.

Dál se podíváme na několik sofistikovaných čelovek a ručních svítilen Led Lenser, které se pyšní sedmiletou zárukou, nebo na outdoorové nářaďové nože Leatherman se zárukou 25 let.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: