Veletržní změna v Mnichově

Veletržní změna v Mnichově

Letošní sportovní veletržní sezóna připravila podstatnou změnu. Mnozí outdooroví profesionálové měli ve svém kalendáři počátkem července zatržen termín letního veletrhu ispo, který byl původně ohlášený na dny 6. – 8. 7. Tento veletrh se nekoná, Messe Munchen místo toho nabízí nový mezinárodní sportovní veletrh pod názvem Sport Source Europe…

Letošní veletržní sezóna připravila pro outdoorové a sportovní obchodní i odborné kruhy jednu podstatnou změnu. Mnozí ze zmíněného okruhu měli ve svém kalendáři počátkem července zatržen termín letního veletrhu ispo, nebo také ispo Sport & Style, což byl loňský název tohoto letního sportovního veletrhu. Veletrh původně ohlášený na dny 6. – 8. 7. 2008 byl zrušen. Správa sportovních veletrhů Messe Munchen místo toho nabízí nový mezinárodní sportovní veletrh pod názvem Sport Source Europe.

Veletrh ispo summer byl zrušen po diskusi s asociacemi obchodu a průmyslu. Mnichovské veletrhy zahájily jednání o společné strategii s největší severoamerickou organizací sportovních veletrhů Nielsen Business Media. Nová edice veletrhů by měla být zahájena v roce 2009, ale letošní ispo se konat nebude.

Změny letního veletrhu ispo se nijak netýkají zimní edice tohoto oblíbeného sportovního veletrhu. Podle současných informací se veletrh ispo winter 2009 koná v termínu 1. – 4. února 2009. Tedy tradiční termín, tradiční místo a tradiční přehlídka zajímavých firem a výrobků.

Messse Munchen propagují nový veletrh Sport Source Europe, který se bude konat o týden dříve v termínu od neděle 29. 06. do úterý 01. 07. 2008. Změna je i v místě konání, veletrh najdete v areálu Münchner Order Center M,O,C, v severní části Mnichova. Pořadatelé očekávají účast vystavovatelů s nabídkou výrobků z oborů indoor sports, outdoor sports, fitness, ballgame, sportswear, sportshoes a dalších. Vystavovatelé jsou ovšem více ze sportovní oblasti než outdoorové, značná část prezentace jsou výrobky asijských firem. Bližší informace naleznete na www.sports-source-europe.com. Souběžně se koná Running Order Show se zaměřením na vybavení pro běh a módní outdoorové běhání.

Zastoupeni Messe Munchen pro ČR, brněnský Expo-Consult+Service nabízí návštěvníkům veletrhu Sport Source Europe obvyklý servis a zajištění individuálního ubytování. Vstupné na veletrh je po registraci na místě zdarma.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: