HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Veletrhy Go a Regiontour – festival chutí a zážitků s 50% slevou na vstupném

Veletrhy Go a Regiontour – festival chutí a zážitků s 50% slevou na vstupném

Termín 16. až 19. ledna 2014 je na brněnském výstavišti vyhrazen veletrhům cestovního ruchu. Návštěvníky opět čeká pestrá nabídka zájezdů, výletních cílů, ale také nejrůznějších zážitků od adrenalinových sportů až po ochutnávky gastronomických specialit. Na souběžném festivale GO Kamera bude nejvýznamnějším hostem horolezecká legenda Peter Habeler.

  • klikněte sem (nebo na www.bvv.cz/go a klikněte na banner „“Registrace návštěvníků“)
  • zadejte Váš e-mail
  • zadejte registrační kód „BONUSGOREG“
  • vyplňte zobrazený formulář a odešlete
  • Potvrzení registrace a vstupenku v pdf obdržíte e-mailem.

Nově: vstupné za půlku

Na základě internetové registrace kódu BONUSGOREG hradí návštěvník zvýhodněné vstupné s 50% slevou oproti běžné ceně vstupenky!

Postup registrace návštěvníka:

  • klikněte sem (nebo na www.bvv.cz/go a klikněte na banner „“Registrace návštěvníků“)
  • zadejte Váš e-mail
  • zadejte registrační kód „BONUSGOREG“
  • vyplňte zobrazený formulář a odešlete
  • Potvrzení registrace a vstupenku v pdf obdržíte e-mailem.

Hlavním tématem bude opět aktivní dovolená, a to v nejrůznějších podobách. Početnou cílovou skupinu cykloturistů osloví Cyklistická vesnička s informačními materiály o cyklotrasách, cyklostezkách a doprovodných službách. Zajímavou novinkou bude prezentace elektrokol jako rostoucího trendu dopravy i turistiky.

Podruhé se uskuteční projekt dovolená na vodě s nabídkou lodí a sportovních člunů, doplňků a vybavení pro jachting, potápění i další vodní sporty. Nově se představí také karavany. V prezentaci aktivní dovolené samozřejmě nebudou chybět ani české a moravské skiareály, které dostanou poslední příležitost oslovit návštěvníky před jarními prázdninami, dále golfové resorty nebo novinky pro pěší turistiku, lázeňství a wellness.

V zážitkové turistice má své pevné místo regionální gastronomie, na jejíž ochutnávku se zájemci mohou těšit přímo na veletrhu. Opět se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest a přímo v pavilonu P se otevře restaurace s nabídkou specialit z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní.

Asociace hotelů a restaurací ČR bude propagovat projekt Czech Specials a nově připravuje týmovou soutěž ve vaření, do které se pod vedením šéfkuchařů zapojí sami návštěvníci. Na stánku Asociace kuchařů a cukrářů ČR uvidíme názornou prezentaci stolničení a ukázky kuchařského i cukrářského mistrovství včetně výroby zmrzliny. Nabídku doplní regionální potraviny a velký prostor bude věnován také projektům Vína z Čech a Moravy a Svět kávy. Nový projekt Pivo bude atraktivní prezentací a degustací minipivovarů.

Návštěvníci veletrhů se mohou zapojit do návštěvnické soutěže a vyhrát voucher na zájezd nebo jiné služby cestovních kanceláří.

Zcela nevšední cestovatelské zážitky pak nabídne 17. ročník festivalu GO Kamera, který se v Kongresovém centru brněnského výstaviště koná po celé čtyři veletržní dny. Jeho hlavním tématem je Bhútán a největší hvězdou horolezecká legenda Peter Habeler.

Více informací naleznete na www.bvv.cz/go-regiontour.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: