Veletrh SPORT Life 2016 nabídne mimo jiné závody v boulderingu, běhu nebo slaňování z nejvyšší budovy

Veletrh SPORT Life 2016 nabídne mimo jiné závody v boulderingu, běhu nebo slaňování z nejvyšší budovy

4. až 6. listopadu 2016 zaplní brněnské výstaviště SPORT Life – veletrh sportovních potřeb a volnočasových aktivit. Souběžně se konají ještě akce DANCE LIFE EXPO, IN-JOY a YOU2BER LIFE. Všechny čtyři akce tvoří dohromady Festival sportu, tance a zábavy. Všichni návštěvníci se budou moci aktivně zapojit do sportovních a dalších aktivit, dozví se novinky o zdravém životním stylu a čeká je nabitý doprovodný program.

Závody v boulderingu i běhu pro každého

V pavilonu V brněnského výstaviště budou připraveny lezecké stěny a bude se také soutěžit. V pátek proběhne závod pro děti a v sobotu proběhne dvoukolový open závod v boulderingu, kterého se může zúčastnit široká laická veřejnost. Pro ty, kteří se na soutěžení nebudou cítit, budou lezecké stěny k dispozici v neděli.

Kromě lezeckých závodů je pro děti a mládež nachystán další bohatý program. První den veletrhu dopoledne si na své přijdou žáci základních škol a víceletých gymnázií na akci SPORT Life pro mládež. Děti si po boku předních českých sportovců vyzkouší různé disciplíny. Navíc se dozví zajímavé informace o zdravém životním stylu a bezpečném chování na internetu i v reálném prostředí.

Chybět nebudou ani populární běžecké závody SPORT Life Run. Milovníky adrenalinu čeká celý pavilon plný extrémních sportů. Těšit se můžete i na osvědčený tarzaní skok a další aktivity v lanovém centru.

Letošního slaňování výškové budovy se ujme Václav Noid Bárta

Zahájení Festivalu sportu, tance a zábavy se už tradičně pojí se slaňováním výškové budovy výstaviště. Letos se tohoto úkolu ujme zpěvák a herec Václav Noid Bárta. Naváže tak na známé osobnosti, které už třiapadesát metrů vysokou budovu zdolaly v minulosti. Řadí se mezi ně třeba primátor města Brna Petr Vokřál nebo fotbalista Petr Švancara. Ti si dávku adrenalinu užili loni.

Testování outdoorových novinek či analýza došlapu

Kromě těchto aktivit si návštěvníci budou moct během veletrhu užít i řadu jiných doprovodných aktivit a show, představení chůze po highline nebo trickline či pokus o překonání tanečního rekordu během flashmobu s Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem.

Své expozice budou mít na výstavišti přední dodavatelé sportovního vybavení i oblečení. Na své si přijdou i vyznavači zdravého životního stylu. Ve velkolepé fitness zóně v pavilonu A si vyzkouší různé druhy tréninků.  K dispozici budou také poradci a různá měření – například analýza došlapu nebo laboratoř pro testování outdoorového oblečení.

Více informací najdete na webových stránkách veletrhu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: