VELETRH SPORT EXPO = SPORT, ADRENALIN A ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO (PR)

VELETRH SPORT EXPO = SPORT, ADRENALIN A ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO (PR)

Šestý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO přivítá opět vstupným zdarma 10. – 12. 5. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích návštěvníky všech věkových kategorií. Nenechte si ujít super výhry a veletržní slevy!

Šestý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO přivítá opět vstupným zdarma 10. – 12. 5. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích návštěvníky všech věkových kategorií. Nenechte si ujít super výhry a veletržní slevy!

Veletrh MARATHON SPORT EXPO je sice spjat s prestižním pražským mezinárodním maratonem, ovšem nenechte se zmást. Samotný veletrh není zdaleka jen pro profesionální sportovce. Doprovodný program veletrhu je maximálně atraktivní a vhodný pro celé rodiny, včetně čtyřnohých miláčků. Máme totiž pro každého něco a navíc spoustu soutěží o super ceny v celkové hodnotě 500 000,- Kč.

Své špičkové zboží vám za akční veletržní ceny nabídne přes 80 českých i zahraničních vystavovatelů. Například ADIDAS, ALPI SPORT CENTRUM, ASICS, AXON SPORT, BLACKONE, CEREVELLUM, COMPRESSPORT, CRAFT, ENERVIT, FERRINO, FIVEFINGERS, GARMIN, HERVIS, HIGH-5, HUDY, ISOSTAR, JUREK, K2, KEEN, MIZUNO, MOOSE, NUTREND, O´STYLE, R2, REGATTA, RELAX, SALOMON, SCOTT, SIGG, SILVINI, SKINS, SUN SKI SPORT, SWEEP 69, VANGO, VIVOBAREFOOT, ZOOT a mnozí další.

A co víc, vůbec poprvé si můžete zdarma vyzkoušet adrenalinové lezení. Budou zde postaveny dvě boulderové věže, na kterých se leze bez lana a bezpečně padá do matrací. 10. a 11. 5. je připraveno lezení pro veřejnost na speciálních věžích včetně soutěží. Po celou dobu veletrhu bude možné si zapůjčit a otestovat lezečky od firmy Rock Pillars. Ve dnech 10. a 11. 5. budou věže zdarma k dispozici všem, kdo chtějí lézt či lezení jen vyzkoušet. 12. 5. proběhnou profesionální boulderové závody Boulder X. Závod bude započítán do rankingu ČHS a za cíl si klade udělat show vysokého standardu.

Nenechte si ujít výstavu k poctě 60 let od triumfu Emila Zátopka na LOH v Helsinkách roku 1952. Veletrh SPORT EXPO nabídne také autogramiády známých sportovců a VIP osobností, prezentaci elitních atletů Volkswagen Maratonu Praha, dále běžecké, zdravotní a nutriční semináře, představí nové produkty a technologie, prezentaci více než 30 světových maratonů na jednom místě a nejširší nabídku běžeckého vybavení a služeb.

Chcete zhubnout nebo naopak nabrat svalovou hmotu? Zajímá vás, jaké jsou nejčastější úrazy a zranění při maratonském běhu a jak jim předcházet? „Elitní běžci a olympijští maratonci vám na seminářích na veletrhu poradí s technikou běhu a dýcháním, výživoví poradci zase zdarma poradí a vysvětlí, jak správně sportovat a nedopouštět se chyb, pokud chcete například výrazně zhubnout, nebo naopak výrazně nabrat svalovou hmotu,“ vysvětluje Markéta Holatová, tisková mluvčí pořadatelské Incheby Praha.

Pokud jste nikdy nestáli na in-line bruslích a hodláte to změnit, vezměte úsměv, odhodlání a přijďte. Zdarma vám tady profesionálové ze společnosti INLINETALENT zapůjčí brusle a výuka jízdy, taktéž zdarma, může začít. K zapůjčení jsou přichystány brusle již od čísla 29, myslíme tedy i na ty nejmenší sportovce. Pokud jste naopak na bruslích zdatní, vyzkoušejte MF DNES In – line Party 6,5 km. Jedná se o nesoutěžní akci určenou bruslařům všech věkových kategorií, kteří propadli tomuto nádhernému sportu. Startuje se 12. května ve 12:45 z prostor před vstupem do Průmyslového paláce.

Další báječnou akcí pro sportovně založené rodiny je Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km. Tento závod je vhodný pro rodiny i jednotlivce a je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci vybíhají ze Staroměstského náměstí v 9:40 hodin v neděli 13. 5. 2011. Všichni závodníci si ale musí startovní čísla vyzvednout na veletrhu SPORT EXPO v pražských Holešovicích.

Nemůžete právě běhat ani jezdit na kole či bruslích, ale zbožňujete dlouhé procházky s vaším hafanem? Tak právě pro vás je vhodná netradiční akce Pedigree Procházka se psy. Nenáročná cca 4,5 km dlouhá trať povede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Jde o nesoutěžní doprovodnou akci, kterou navíc přispějete na charitu. Z každého startovného bude totiž zakoupen 1 kilogram krmiva pro chlupáče z útulků. Vy si odnesete kromě zážitků speciální startovní číslo, které navíc dostane i váš pes, a v cíli získáte na památku medaili a speciální pamětní psí známku. Start této procházky je 12. května v 16 hodin před Průmyslovým palácem v Holešovicích. V cíli bude občerstvení pro vás i vaše pejsky.

Třídenní veletrh SPORT EXPO je otevřen od čtvrtka 10. 5. od 12 do 20 hodin, v pátek 11. 5. a v sobotu 12. 5. vždy od 10 do 20 hodin. Vstupné je zdarma po celou dobu konání veletrhu. Registrace na soutěžní i nesoutěžní akce a vyzvedávání startovních čísel i doplňků probíhá během celého veletrhu. Další podrobné informace naleznete na www.sport-expo.cz nebo www.pim.cz.

Těšíme se na vás…

Markéta Holatová
tisková mluvčí Incheby Praha
Areál Výstaviště 67
170 90 Praha 7 – Holešovice
mobil: +420 724 035 472
email: m.********@in*****.cz

www.sport-expo.cz

© Svět outdooru, duben 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: