Veletrh Running EXPO začíná už ve čtvrtek 5.4.! Doražte na stánek Světa běhu a užít si doprovodný program Pražského půlmaratonu!

Veletrh Running EXPO začíná už ve čtvrtek 5.4.! Doražte na stánek Světa běhu a užít si doprovodný program Pražského půlmaratonu!

I letos se jako součást pražského Sportisimo 1/2Maratonu bude konat Running EXPO! Krom doprovodného programu a vyzvednutí startovních čísel u toho nebudeme chybět ani my. Doražte i na stánek Světa běhu!

Veletrh Running EXPO je doprovodný program RunCzech Pražského půlmaratonu

Veletrh Running EXPO se již tradičně koná jako součást pražského Sportisimo 1/2Maratonu. Začíná už tento čtvrtek 5. 4. 2018 od 12:00 hodin ve Veletržním paláci v Praze Holešovicích.

Krom vydání registračního balíčku se můžete těšit na doprovodný program, setkání s dalšími běžci i elitními atlety a sdílení společné vášně a radosti z aktivního životního stylu. Pro startovní balíček je lépe se stavit dříve, abyste nemuseli dlouho čekat. Na start se totiž letos postaví přes 12 000 běžců!

Otevírací doba

  • Čt 5. 4. 2018: 12:00 – 20:00
  • Pá 6. 4. 2018: 10:00 – 20:00
  • So 7. 4. 2018: 7:00 – 8:00

Zastavte se u stánku Světa běhu!

Podobně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na stánek Světa běhu! Můžete se u nás zastavit, seznámit se blíž s některými členy redakce i s našimi aktivitami a partnerskými závody. Rádi se s vámi setkáme u našeho stánku, kde vám můžeme představit naše časopisy, akce a nebo si s vámi rádi popovídáme u příjemného posezení! Moc rádi také uslyšíme váš názor na náše nové první číslo Světa běhu a případné další návrhy nebo komentáře!

Na našem stánku vám nabídneme:

  • časopis Svět Běhu
  • časopis Svět Outdooru
  • informace o Inov-8 Krosovém poháru
  • dozvědět se více o Českém trailovém poháru
  • informace o našich partnerských (zahraničních) závodech
  • příjemné posezení a možnost seznámit se s částí našeho redakčního týmu 🙂

Nepřijdete ani o prezentaci další sportů a značek

Tradičně bude součástí EXPA i prezentace partnerů a sponzorů závodu, možnost zakoupení si nejnovějšího i outletového oblečení a představení i dalších sportů. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během.

Více informací také najdete na webových stránkách pořadatele.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: