Veletrh HOLIDAY WORLD 2016 bude plný zajímavostí z Čech, Moravy, Slezska, ale i z Číny

Veletrh HOLIDAY WORLD 2016 bude plný zajímavostí z Čech, Moravy, Slezska, ale i z Číny

18. – 21. února 2016 se na výstavišti v pražských Holešovicích uskuteční 25. veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD.

Jedna z nejvýznamnějších a nejprestižnějších událostí cestovního ruchu ve střední Evropě, a to jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost, přinese v letošním roce nejenom množství novinek z Čech, Moravy a Slezska, ale díky jednání mezi čínským tourist boardem (CNTO), CzechTourismem a Inchebou Expo Praha, se  čestným hostem veletrhu stane Čína. Účastníci se tak mohou těšit na bohatý kulturní program, prezentaci řady čínských touroperátorů a přímých leteckých spojení mezi Prahou a Pekingem.

Organizátoři veletrhu i letos odhadují hojnou účast zhruba 700 vystavovatelů z řad domácích cestovních kanceláří, jednotlivých regionů České republiky a zahraničních turistických centrál. Z domácích řad se představí například Archeopark Pavlov zpřístupňující komplex sídlišť z období paleolitu, brněnská expozice na pomezí muzea architektury a „house-muzea“ Löw-Beerova vila, historická vojenská památka pevnost Josefov v Jaroměři a mnoho dalších.

Součástí veletrhu budou také zajímavé workshopy, přednášky a semináře na aktuální témata v oboru. Během víkendu nebudou chybět filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy.

Společně s veletrhem HOLIDAY WORLD se v termínu představí i 10. ročník gastronomického veletrhu s názvem TOP GASTRO & HOTEL. Ten je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru.

V roce 2015 se veletrhu zúčastnilo celkem 170 vystavovatelů z 12 států. Výstavu navštívilo 31 550 návštěvníků.

Další informace naleznete na www.holidayworld.czwww.top-gastro.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: