Ubytování na Šumavě

Ubytování na Šumavě

Šumava, ideální místo pro turistiku po celý rok a v zimě ráj pro běžkaře. Když vyrážíme za našimi cíli na Šumavu, hledáme, kde složíme hlavu přes noc. Rádi bychom nejraději bydleli přímo v lesích, co nejblíže přírodě. Sami si zatopit, uvařit něco k snědku a hurá vyrazit do přírody.

Šumava, ideální místo pro turistiku po celý rok a v zimě ráj pro běžkaře. Když vyrážíme za našimi cíli na Šumavu, hledáme, kde složíme hlavu přes noc. Rádi bychom nejraději bydleli přímo v lesích, co nejblíže přírodě. Sami si zatopit, uvařit něco k snědku a hurá vyrazit do přírody. Právě jednu ze zajímavých nabídek mají Lesy ČR. Atmosféra, kterou přinášejí objetky v lesích, přináší nám lidem milující přírodu balzám na duši.

Na Světě outdooru se ubytováním většinou nezabýváme, ale tentokrát činíme výjimku a přinášíme informaci o možnostech, které nejsou tolik známé. Což je škoda, protože takové lesní ubytování se k outdoorovým aktivitám docela dobře hodí.

V okolí Boubínského pralesa můžeme najít ideální možnost ubytování v chatách, které nabízí lesnický závod Boubín. Na internetových stránkách www.lesycr.cz/lz5 nalezneme celkovou nabídku ubytování, která čítá sedm objektů, zejména v okolí Zátoně a Kubovy Hutě. Jen pro nalákání vybírám podrobnější informace o dvou chatách:

Zkušenosti čtenářů

Vojta

Dobrá informace, hledal jsem na jejich stránkách, ale je tam jen Šumava dle toho odkazu, netušíš jestli mají takovéto objekty i jinde, vím o jednom ubytovacím zařízení u Rožmitála, ale bylo by fajn mít ucelenej seznam. Díky
Vojta

J.Kincl

Ucelenej seznam jsem nevytvářel, ale nabídky mají i na jiných místech. Ale je potřeba prolézt na jejich stránkách všechny lesní závody a lesní správy. Tady jsou odkazy o kterých mám přehled:
http://www.lesycr.cz/lz11/lesni-zavod-dobris/ubytovani.ep/
http://www.lesycr.cz/lz4/lesni-zavod-zidlochovice/rekreace.ep/
http://www.lesycr.cz/ls121/lesni-sprava-javornik/chata-ramzova-ubytovani/informace-o-chate.ep/

Vojta

Díky, zkusím někdy najít čas na to to prolézt. Vojta

Dejv

Super pohoda ubytování je na outdoor penzion v Lenoře. Je tam pohodovej chlap jsou tam super trasy. Myslim, že maj www outdoor.estranky.cz. je to tam za super peníz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: