Tyrolsko v zimě vyhoví i těm, kteří nelyžují

Tyrolsko v zimě vyhoví i těm, kteří nelyžují

V zimě na sněžnicích nebo na upravených zimních stezkách – ohromný horský svět Tyrolska vám nabízí nespočetné možnosti na putování. Málokterá horská oblast se vyrovná Tyrolsku co se týče kvality a koncentrace hor. Natankujte síly při putování v Tyrolsku.

Při procházce na sněžnicích objevíte  v Tyrolsku neporušenou zimní přírodu. Nádherně zasněžená krajina mimo lyžařských areálů láka k túře na sněžnicích.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Na sněžnicích po Tyrolsku

Daleko od stresu velkoměst objevíte při turistice na sněžnicích  pravou zimní krajinu. Jednoduše připevníte sněžnice na svoje zimní boty, vezmete hůlky do ruky  a jdete do toho. Můžete se vydat na  túru sami nebo se připojíte ke skupině vedené horským průvodcem. Při túrách vedených horským průvodcem se naučíte  správnou techniku  a přejdete zasněžené louky či zamrzlá jezera. Objevte tuto oblíbenou sportovní aktivitu a zanechte při procházce na sněžnicích po Tyrolsku vaše stopy v prašanu.

Na cestách v odloučeném tyrolském světě hor

Především pět tyrolských přírodních parků a také národní park Hohe Tauern Vás zvou k procházce na sněžnicích. Obvzláště hluboko do přírody vedou vedené túry tzv. Nature Watch Guides a ukáží Vám ohromující svět zvířat a rostlin.

Na sněžnicích v Tyrolsku pro rodiny a aktivní dovolenou

Túry na sněžnicích jsou zábavné pro celou rodinu a napínavou variantou pro aktivní dovolenou. Pro děti je procházka na sněžnicích v Tyrolsku  správným dobrodružstvím. Můžete postavit hrad ze sněhu, koulovat se a nebo otisknout andělíčky ve sněhu – vy rozhodnete o Vašem tempu a najdete si svoje místečko na odpočinek.

Když vám stačí pouze boty

Je jedno jestli rodiny, aktivní turisté či pohodoví chodci: zimní turistika je rozmanitá a zábavná aktivita ve volném čase pro každého návštěvníka Tyrolska.

Objevte zasněženou zimní krajinu Tyrolska při putování a zažijete nezapomenutelné zimní zážitky daleko od zmatku na sjezdovkách. K zimnímu putování zvou všechny tyrolské regiony na dobře upravených a značených zimních stezkách. V nabídce jsou krátké čtvrthodinové túry až  několikahodinové náročné výšlapy – vy si jistě vyberete  optimální túru pro vás.

Zimní putování: Tyrolsko pro požitkáře

Jako požitkář si při pohodové túře v malebné zimní krajině Tyrolska jistě přijdete na své. Ideální výlet je např. údolím Kaiserbachtal s cílem v horském hostinci  Griesner. Zde poznáte  pravou tyrolskou pohostinnost a využijete příležitosti se dobře najíst a natankovat síly na cestu nazpět.

Pro aktivní zimní dovolenou: zimní putování, sáňkování a více

Milovníci aktivní dovolené dají přednost náročnějším a prudším túrám. Zimní putování se dá v Tyrolsku lehce spojit se zimní aktivitou. Právě  strmé cesty vám zaručí parádní zábavu na saních. Mnoho cest vede okolo jezer jako např. jezero Piburger See nebo  Berglsteiner See – které jsou ideální na bruslení.

Tirol

Tyrolsko je ideálním místem pro trávení zimní dovolené. Během jednoho dne můžete vyzkoušet jeden ze 70 lyžařských areálů, zalyžovat si na ledovci, projít se v hlubokém sběhu po sněžnicích, běžkovat anebo si zasáňkovat. Další informace a tipy na strávení zimy v Tyrolsku najdete na webových stránkách www.tyrolsko.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: