HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Třetí Inook fest láká na filmy z Expediční kamery

Třetí Inook fest láká na filmy z Expediční kamery

  Další z přechodů mezi nejznámnějšími krkonošskými boudami se blíží. O víkendu 22. – 24. února vás čeká filmový festival Expediční kamera na Labské boudě a horský vůdce Josef Milfait na Luční.

Třetí setkání proběhne 22. – 24.2. 2013

V pátek se sejdeme na Labské boudě, kde je od 20:00 přichystáno promítání filmového festivalu Expediční kamera. Na sobotu je plánovaný přechod na Luční boudu, kde můžete od 20 hodin očekávát přednášku horského vůdce Josefa Milfajta o pohybu v zimních horách. Na neděli pak doporučujeme vystoupat na Sněžku na východ slunce. Věřím, že vás motivuje fotografie z prosincového INOOK festu:

Program budeme postupně doplňovat o přesnější informace, proto doporučujeme stále www.pohora.cz/inook-fest sledovat případné aktualizace.

Auto doporučujeme nechat ve Špindlerově Mlýně a na Labskou boudu je krásná cesta labským dolem. Tady, ale doporučujeme se informovat na Horské službě, jak je to s lavinama, má přes týden chumelit. Z Labské boudy doporučujeme dojít na Sněžné jámy a pak po čáře až na Luční boudu. Oběd doporučujeme na Špindlerově boudě. Jinou boudu cestou nepotkáte a je to přece jen kus cesty. Návrat do Špindlu může být přes Výrovku a pak Kozí hřbety, ale tady též doporučujeme zjistit stav lavinového nebezpečí.

Ubytování je třeba si individuálně dohodnout. Obě boudy nabízejí několik kategorií ubytování. Jistě si vybere každý. Pro účastníky Inook Festu je sleva 10% na ubytování, žádejte slevu již při rezervaci. Tu lze udělat na www stránkách obou bud www.lucnibouda.cz a www.labskabouda.cz.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat na info@inook.cz.

Upozorňujeme, že přechod je Vaší individuální záležitostí a je zcela na Vaše vlastní nebezpečí. Upozorňujeme, že je fyzicky velice náročný a je jen pro zkušené a vybavené.

Partnery setkání milovníků sněžnic INOOK fest jsou:

Inook

Pohora

Luční bouda

Labská bouda

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: