Trekový stan? Půjčíme! Objev službu Decathlon Rent

Trekový stan? Půjčíme! Objev službu Decathlon Rent

Decathlon je známý tím, že přináší sportovní vybavení širokému spektru zákazníků. Nyní přichází s dalším inovativním krokem – službou Decathlon Rent, která umožňuje půjčování sportovního vybavení na krátkodobé i dlouhodobé bázi. A to se vyplatí!

Tento super projekt nejenže podporuje cirkulární ekonomiku, ale také umožňuje zákazníkům vyzkoušet špičkové vybavení bez nutnosti jeho koupě. A proč si půjčit vybavení právě v Decathlonu?

Výhody Decathlon Rent

Půjčovna má několik zásadních výhod, které dělají půjčování vybavení atraktivním:

  • Jednoduchá rezervace online: Rezervaci můžete snadno provést na webových stránkách rent.decathlon.cz. Stačí si vybrat produkt, termín a vyplnit potřebné údaje. Platba probíhá online. Pak už stačí jen přijít na prodejnu a můžete sportovat.
  • Žádná záloha: Nepotřebujete platit žádnou zálohu, což je výhodné zejména pro studenty a mladé rodiny.
  • Výhodná cena: Od čtvrtého dne výpůjčky se započítává sleva, která může výrazně snížit celkovou cenu klidně až o 40 %. Jednoduše – čím delší doba výpůjčky, tím lepší cena na den.
  • Možnost zrušení rezervace bez poplatku: Rezervaci můžete zrušit až den předem bez jakýchkoliv poplatků.
  • Kvalitní servis: Každý produkt je po vrácení pečlivě zkontrolován a připraven v perfektním stavu pro dalšího zákazníka.

Nabídka pro turistiku a kempování

Decathlon Rent neomezuje svou nabídku pouze na kola nebo vodní sporty. Velkou část sortimentu tvoří i vybavení pro turistiku a kempování. V této kategorii najdete:

  • Rodinné stany: Stan se dvěma ložnicemi už je poměrně drahá investice. Navíc se u tak velkého stanu obtížně hledá místo ke skladování. Půjčovna tedy bude ideální řešení, až budete plánovat rodinné výlety a kempování s dětmi.
  • Dvousekundové stany s Fresh&Black technologií:  Představte si, jak po náročném dni stavíte stan a ještě za deště. Díky dvousekundovým stanům vás čeká rychlé a jednoduché postavení bez zbytečné námahy. Tyto stany zajišťují dokonalý komfort i v horkých letních nocích díky Fresh&Black úpravě, která dokáže snížit teplotu uvnitř stanu až o 17 stupňů v porovnání s klasickým stanem. Navíc jsou zatemněné, aby vás po ránu nebudilo ostré slunce.
  • Autostany: Perfektní příležitost pro všechny dobrodruhy, které láká mít domov tam, kde zaparkují. Vyzkoušejte je od 550 Kč / den.
  • Trekové stany: Lehké a odolné stany vhodné pro náročné horské výpravy.
Trekový stan? Půjčíme! Objev službu Decathlon Rent
Trekový stan? Půjčíme! Objev službu Decathlon Rent

A co dál?!

Decathlon má v plánu neustále rozšiřovat svou nabídku. Aktuálně pracuje na naskladňování trekových stanů. Kdejaký člověk uvažuje nad tím, že by si rád vyzkoušel vícedenní trek, ale nechce se mu investovat několik tisíc za stan, který by do budoucna ani nevyužil. Ještě během letošní sezóny budete mít v některých prodejnách k dispozici nafukovací karimatky, kempingový nábytek nebo batohy.

Decathlon také do budoucna plánuje doručení vybavení až k zákazníkovi domů a možnost vrátit produkty na jakékoliv prodejně. Dále se uvažuje o zavedení předplatného, které umožní půjčení vybavení na neomezeně dlouhou dobu za pravidelné měsíční poplatky.

„Naším cílem je dát zákazníkům možnost vyzkoušet si špičkové vybavení, aby se přesvědčili o jeho kvalitě a spolehlivosti. Chceme, aby si byli stoprocentně jistí, že si kupují spolehlivé vybavení,“ říká lídr projektu Hynek Petřík.

Služba Decathlon Rent zkrátka představuje skvělou možnost pro ty, kteří chtějí vyzkoušet sportovní vybavení bez nutnosti jeho koupě. Proto navštivte stránky rent.decathlon.cz a objevte, jaké možnosti vám půjčovna nabízí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: