Tohle je „Ski Line Of The Year“!

Tohle je „Ski Line Of The Year“!

Kuloár vypadá spíše jako pěkné lezení pro horolezce, pokud by se však do něj měl podívat lyžař, budí neskutečný respekt. Američan Cody Townsend se nejen díval, on ho i sjel, za což si vysloužil ocenění „Ski Line Of The Year“. Trailer k jeho filmu poodhalí více.

Profesionální lyžař Cody Townsend byl minulý pátek oceněn magazínem Powder za svůj sjezd kuloárem, který se nachází v Tordrillo Mountains na Aljašce. Jedná se o neuvěřitelně úzkou skalní rokli, která budí doslova klaustrofobické pocity.

„Tuto linii jsem měl v hlavě roky. Je opravdu těžké najít ve světě něco podobného, nebál bych se říct skoro nemožného. Ve skutečnosti jsem se na vrcholu hrozně bál, ale až s odstupem času jsem si uvědomil, jak to bylo těsné a rychlé. Snad poprvé v životě jsem měl větší strach po sjezdu než před ním“, popsal Cody dojmy ze sjezdu.

Neuvěřitelné video níže ukazuje Codyho sjezd, při kterém se v jednu chvíli zdá, že snad musí zavadit o skálu. Videoklip je součástí filmu „Days Of My Youth“, který je z režie Red Bull Media House, což vždy zaručuje skvělou podívanou. Film bude dostupný začátkem příštího roku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: