Thule Caprock: nová střešní plošina pro přepravu vybavení

Thule Caprock: nová střešní plošina pro přepravu vybavení

Švédská značka představuje robustní a stylovou střešní platformu Thule Caprock s všestranným využitím pro přepravu rozměrného nákladu a nejrůznějšího vybavení.

Plánujete dobrodružství ve velkém stylu? Balíte na cesty kolo, kajak, střešní stan nebo nějaké jiné objemné vybavení, které se nevejde do kufru ani do střešního boxu? Thule je specialistou na poli přepravy vybavení a ani tentokrát vás nenechá ve štychu!

Nová střešní plošina Thule Caprock je navržena pro intenzivní používání a vyniká velkou všestranností. Umožní proměnit jakékoli auto v pojízdnou základnu pro všechna vaše dobrodružství. Díky své multifunkčnosti se hodí na delší výpravy do divočiny a kempování.

Kolo, kajak, nebo střešní stan?

Důmyslný modulární systém nosné platformy poskytuje maximální flexibilitu a snadno na něj připevníte vybavení nejrůznějších tvarů a velikostí. Díky velké variabilitě montáže s integrovanými kolejnicovými T-drážkami můžete na platformu podle potřeby připevnit další nosiče Thule nebo jiné příslušenství pro cestování, kempování i sport. Bez problému tak upevníte nosiče kol, držáky na lyže, kajaky, kanoe nebo surfové prkno, ale také třeba střešní stan, střešní box nebo nadrozměrná zavazadla.

Platforma poskytuje maximální nosnost 150 kg (pozor ale na maximální nosnost střechy vašeho vozu) a snadno se nakládá i vykládá. Pomocí nastavitelných zvýšených bočnic Thule Caprock Railing Kit se plošina rázem přemění v multifunkční střešní koš.

Určeno pro různé typy vozů

Thule Caprock je dostupný v pěti velikostech (S – XXL) a vyhoví tak rozměrům různých druhů vozů. Instalaci platformy umožňuje řada typů vozidel s příčníky i bez nich.

K zachování optimálních jízdních vlastností a menší spotřebě paliva přispívá nízkoprofilová konstrukce aerodynamického tvaru.

Montáž na střechu vozu je možná dvěma způsoby:

  • Pomocí montážní patek dle vašeho typu vozu.
  • Přímo na už nainstalovaný systém střešních nosičů pomocí Thule Crossbar adaptéru.
  • (Montážní patky i Thule Crossbar adaptér se prodávají samostatně.)

K určení kompatibility s vaším vozidlem poradí Thule Fit Assistant.

Varianty Montáže plošiny Thule Caprock
Varianty Montáže plošiny Thule Caprock

Díky střešní plošině Thule Caprock se nemusíte omezovat. Sbalte si vše potřebné a vyrazte za dobrodružstvím! Starost o přepravu vybavení nechte odborníkům a vy se naplno věnujte svým koníčkům.

Cena od 22 490 Kč do 27 490 Kč (dle velikosti).

thule logo

Od roku 1942 urazila švédská společnost Thule dlouhou cestu. Prvním představeným výrobkem byl nosič lyží na střechu automobilu. Následovaly střešní nosiče, boxy na střechu, nosiče kol… Thule ale nejsou jenom nosiče vybavení a úložné prostory. Společnost se zaměřuje na vývoj odolných, chytře řešených a udržitelných výrobků pro aktivní život. 

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc. Kamkoli míříte, cokoli berete s sebou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: