HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Telemarkový festival již klepe na dveře

Telemarkový festival již klepe na dveře

Letošní festival telemarku přivítá společně milovníky historicky nejstarší lyžařské techniky s prodlouženým třídenním programem a krásným jarním počasím. Alespoň velikonoční termín 30. března – 1. dubna tomu napovídá. Pokud Vás již nebaví obyčejné lyžování, přijeďte si v Pece pod Sněžkou zdarma vyzkoušet jízdu s volnou patou tak, jako jezdívali naši prapředci.

Kromě velké telemarkové půjčovny, která bude k dispozici zdarma po celé tři dny včetně profesionálních telemarkových instruktorů, se v neděli 31. 3. uskuteční na sjezdovce Javor i tradiční závod Telemark Classic Sprint se skokanskou i běžeckou částí, který bude letos finálovým měřením sil těch nejlepších v Českém telemarkovém poháru 2013.

Jedním z partnerů akce se stal internetový obchod Sportmall.cz, který všem zúčastněným závodníkům Telemarkového festivalu poskytneme VIP kartu s 20% slevou na veškeré produkty.

Pro začátečníky budou připraveny pravidelné lekce zdarma, pro pokročilé pak zdokonalovací workshopy, společný výlet na pásech na Velikonoční pondělí, nebo testování telemarkových lyží Scott. Sobotní předzávodní večer by měl naopak oživit koncert děčínské kapely Pooda, v neděli pak tradiční grilování a vložený večerní závod na Havlově boudě.

Více informací na www.telemarkovaskola.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: