Tak nestůj .. a skoč! + VIDEO

Tak nestůj .. a skoč! + VIDEO

  Tahle informace, společně s krátkým videem, obletěla adrenalinový svět v posledních dnech rychlostí světla a samozřejmě by neměla chybět ani zde! Nejbláznivější skok na laně? Přesvědčte se sami!

Znova a lépe

Před rokem už jedno takové video svět obletělo (viz první snímek pod textem) – to, když parta odvážlivců bilancujících na hraně mezi životem a lehkou smrtí vyzkoušela lanovou houpačku (v angl. jako rope swing) poměrně dechberoucím seskokem z kamenného oblouku.

A nyní je to tu znova – zřejmě se v budoucnu dočkáme jistého trumfování mezi skupinami vyznávající tento druh zábavy, protože se jejich výkony nesou v duchu „delší lano – delší skok – lepší výkon“ a jak už to tak v adrenalinovém světě bývá, nejskloňovanější předpona je „nej“. Což o to, vždyť pro nás je to jenom dobře! Doufejme ale, že se nikomu nic nestane a budeme se moci dívat na podobná videa bez obav o lidské životy.

Tentokráte ale skokani a „houpačkáři“ nevyužili žádný vysoký kamenný oblouk, nýbrž uzoučké propastně hlubokou skalní soutěsku. Kdo ví, kam uváže lano příští skupinka nadšenců …

Loňský snímek z unikátní „houpačky“ můžete vidět zde:

A letošní kousek s volně přeloženým honosným titulem „Nejbláznivější lanová houpačka na světě“ jest níže:

Zde více než jinde platí ono známé a otřepané: doma (a sami) tohle rozhodně nezkoušejte!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: