Svět outdooru 1/2020: Nocování v české krajině, Andorrou po GRP, seriál Padesátka na horách, Bike speciál a jak vybrat trekový batoh

Svět outdooru 1/2020: Nocování v české krajině, Andorrou po GRP, seriál Padesátka na horách, Bike speciál a jak vybrat trekový batoh

Svět outdooru 1/2020: Co dělat, když nemůžeme do zahraničí? Nocování v české krajině se věnuje tematický článek. I po padesátce se dá žít na plno, dočtete se v prvním díle seriálu Světa outdooru Padesátka na ferratách. Horští vůdci Ondřej a Jiří Švihálkovi tě provedou úžasným hřebenem Hohlaubgrat na čtyřtisícový Allalinhorn. Mrkneme na to, jak správně vybrat trekový batoh a na kondici tvého horolezeckého vybavení.

Jaro je tady a s ním i čerstvé vydání Světa outdooru 1/2020.

Titulní strana Světa outdooru 1/2020.

TÉMA

Nocování v české krajině: Bivakuj, ale respektuj! Letos se asi nepodíváme do zahraničí, tak nám bude muset stačit naše malá, ale nádherná česká krajina, kde budeme moci zažívat naše mikrodobrodružství. Co všechno mít na paměti, když budeme chtít složit hlavu v milion-hvězdičkovém hotelu?

Nocování v české krajině: Bivakuj, ale respektuj! Svět outdooru 1/2020
Nocování v české krajině: Bivakuj, ale respektuj! Svět outdooru 1/2020

HORY

Horští vůdci, bratři Švihálkovi tě na stranách Světa outdooru provedou úžasným hřebenem Hohlaubgrat na čtyřtisícový Allalinhorn a Jindřich Kadrman po GRP okolo Andorry. Taky se dozvíš pět důvodů proč začít se speedhikingem a o tom, že nikdy není pozdě tě přesvědčí Renáta Bilanová v seriálu Padesátka na horách. Víš, že si své výstupy na vrcholy můžeš zapisovat online? Společně s Vrcholovka.cz jsme si pro tebe připravili výzvu o Korunu (NE KORONU!) Světa outdooru.

BIKE SPECIÁL

Letos v každém vydání najdeš alespoň 32 stran zaměřené na určité téma. S jarním vydáním jsme se zaměřili na kola. Najdeš v něm 10 postřehů pro začínající a probudívší se cyklisty, rozhovory s Janem Žďánským o bikepackingu a Jakubem Vlčkem o nejdelším cyklo-závodě na světě, dále tipy na cyklodestinace a článek o tom, proč je dobré dát před sezonou kolo do servisu.

Jarní údržba kola. Bike speciál Světa outdooru 1/2020.
Jarní údržba kola. Bike speciál Světa outdooru 1/2020.

VYBAVENÍ A BEZPEČNOST

Co dělat když to pálí? Poradíme jak ošetřit popáleniny a jak si správně vybrat trekový batoh. Kromě recenzí outdoorového vybavení napsal horský vůdce Vojta Dvořák i to, jak zkontrolovat lezecký materiál a článek o velkém outdoorovém objevu!

Jak vybrat trekový batoh. Svět outdooru 1/2020.
Jak vybrat trekový batoh. Svět outdooru 1/2020.

HLEDÁŠ INSPIRACI NA DÁRKY? DARUJ PŘEDPLATNÉ SVĚTA OUTDOORU A DĚLEJ RADOST 4x za rok!

Darováním předplatného uděláš radost hned čtyřikrát za rok! A pokud daruješ roční předplatné s kšiltovkou tak ta radost bude ještě větší! Víceleté předplatné obdrží s prvním výtiskem jako dárek buddhistické modlitební praporky! 🟦⬜🟥🟩🟨 Spolu s časopisem 4x za rok ve schránce na odběratele čekají soutěže o startovné na závody a zvýhodněné ceny na partnerské festival. Více o benefitech pro odběratele najdeš ZDE.

KDE NAJÍT SVĚT OUTDOORU?

– Doma ve schránce s výhodným předplatným od 96 Kč/rok v Česku a na Slovensku přes Press.sk

– K členství v Alpenvereinu přes SvetOutdooru.cz/alpenverein je roční předplatné za 1 Kč.

– A v elektronické verzi na Alza.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: