HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Svět běhu zve na veletrh Sport Expo! Začíná už ve čtvrtek 3.5.

Svět běhu zve na veletrh Sport Expo! Začíná už ve čtvrtek 3.5.

Již tradičně se během maratonského víkendu při RunCzech Volkswagen Prague Marathonu koná Sport Expo, zastavit se můžete od čtvrtka, 3.5. až do soboty.

Veletrh nabídne krom sportovní výbavy i worskhopy, kolonožky nebo gym zónu!

Třídenní sportovní veletrh zasvěcený sportu, zdravému životnímu stylu a tělesné kultuře bude letos probíhat od 3. 5. do 5. 5. 2018 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Na veletrhu najdete bohatou nabídku sportovních produktů a služeb za bezkonkurenčně nízké ceny. K dispozici bude sportovní obuv, oblečení, teamový oděv, výživa pro sportovce, id náramky, tejpování, workout sestavy nebo sportovní nářadí.

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Doprovodný program nabídne půjčovnu a výuku jízdy na kolonožkách, půjčovnu bruslí a výuku in-line bruslení. Zkusit si budete moci hokejbal, fotbal pro rozvoj, americký fotbal, zaskákat si na trampolínách či odpaly na softbalové střelnici. SOKOL představí velkou gym zónou a prezentací sokolských klubů. Přímo na místě si můžete zkusit zacvičit s odbornými trenéry nebo jen tak pro radost. Kdo nechce sportovat, toho určitě zaujmou besedy s elitními běžci, fyzioterapie, tejpování, analýza došlapu, analýza těla nebo výživové poradenství.

Otevírací doba:

  • Čt 3. 5. 2018: 12:00 – 20:00
  • Pá 4. 5. 2018: 10:00 – 20:00
  • So 5. 5. 2018: 10:00 – 20:00

Přijďte se podívat na stánek Světa běhu!

Podobně jako v předchozích letech se i letos můžete těšit na stánek Světa běhu! Můžete se u nás zastavit, seznámit se blíž s některými členy redakce i s našimi aktivitami a partnerskými závody. Rádi se s vámi setkáme u našeho stánku, kde vám můžeme představit naše časopisy, akce a nebo si s vámi popovídáme u příjemného posezení! Moc rádi také uslyšíme váš názor na náše nové první číslo Světa běhu a případné další návrhy nebo komentáře!

Na našem stánku vám nabídneme:

  • časopis Svět Běhu
  • časopis Svět Outdooru
  • informace o Inov-8 Krosovém poháru
  • dozvědět se více o Českém trailovém poháru
  • informace o našich partnerských (zahraničních) závodech
  • příjemné posezení a možnost seznámit se s částí našeho redakčního týmu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: