Sušič obuvi Dryzone Boot Dryer

Sušič obuvi Dryzone Boot Dryer

Ve Speciálu podzimních Novinek 2005 jsme krátce představili sušič obuvi Dryzone Boot Dryer, který na český a slovenský trh uvádí společnost STG Elcon. V tomto článku přinášíme další informace a zejména zkušenosti s jeho použitím.

Popis situaceDoba sušení bez DryzoneDoba sušení s Dryzone
Běžecké boty úplně promočené (vyprané), vymačkané avykapané cca 30 min, mírně hřející radiátor15 hod8 hod
Běžecké boty úplně promočené (vyprané), vymačkané avykapané cca 30 min, pokojová teplota31 hod13 hod
Ponožky tenké, mokré, vyždímané, pokojová teplota5 hod2 hod
Ponožky silné, mokré, vyždímané, pokojová teplota11 hod6 hod
Popis situaceDoba sušení s DryzoneDoba sušení s novinami
Běžecké boty úplně promočené (osprchované), vymačkanéa vykapané, pokojová teplota14 hodin8 hodin
Popis situaceDoba sušení s DryzoneDoba sušení s novinami
Běžecké boty úplně promočené (osprchované), vymačkanéa vykapané, pokojová teplota9 hodin8 hodin

Sponzorované odkazy

DRYZONE – sušič „všetkého“, zastúpenie pre ČR a Slovensko
Neviete kde kúpit alebo objednať Dryzone? Info tu.

Zkušenosti čtenářů

[email protected]

Klasika je klasika.Len neviem, či sa ešte nájde dosť novím tlačených na klasickom,nenatieranom papieri.

Joe

…řice;-)
Navrhoval jsem Břeťovi další metodu sušení: Nasypat do bot horký popcorn (v outdoorových podmínkách je hotový na vařiči se lžičkou oleje či sádla za pár minut) – těžko sil lze představit hydroskopičtější médium. Pokud jsou boty spíše propocené než promočené, není nutné popcorn před konzumací ani solit.
Tento recept Břeťa bohužel odmítl testovat. Přitom se jedná o ideální kombinaci boje proti vlhkosti a lehké potraviny, Jarda Pavlíček by měl radost.

M

Já osobně jsem si zhotovil sušičku z malých použitých 12V procesorových větráčků. Možno připojit externí zdrojík, nebo stačí jen baterie. Každý z nich vložíte do jedné boty. Chod je velmi tichý, boty se nezapaří a bezvadně uschnou. Nejlepší efekt j u mokrých bot třeba na topení, kde by bez ventilace zasmrádly. Náklady zhruba 100kč… Už je používám přes 5 let a mohu jen doporučit…

Troll

Ja tedy s uspechem jiz mnoho lep pouzivam „teplouse“. Viz http://www.teplous.cz/. Ted koukam, ze nejak inovovali -jak web, tak produkt. Ale jinak nelze nez doporucit, lyzovani bez sveho „homosexuala“ si uz neumim predstavit.:-)
Jedine minus je, ze potrebuje elektriku. ale zase, pokud nemam elektriku, tak by se mi sebou asi nechtelo tahat ani nic jineho, protoze pak uz se pocita kazde deka…

Novy

Nevim jak vam vsem, ale me to prijde jako cereni vody – hodne penez za reklamu, aby se zmanipulovalo co nejvice lidi a nestihli si jeste rici zkusenosti. Souhlasim s vyse uvedenymi prispevky a testem – teplous, vetracky (ty také mám a jsou asi nejlepsi) nebo noviny jsou mnohem lepsi.

Tůrista

A co takhle nasypat silikagel do síťkoviny a vyrobit si to samé! Má to ýznam jenom tam, kde jsme bez el. . A použít v terénu jenom 1x. Jinak vysoušet na slunci!

Jiří

Silikagel se dá vysušit v troubě při cca 150°C a to opakovaně!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: