Surfování v rajské Indonésii pohledem mořského dravce

Surfování v rajské Indonésii pohledem mořského dravce

Tohle je paráda! Nejmodernější technologií natočený záznam ze „surfařské dovolené“ v indonéských křišťálových vodách – to prostě musíte vidět! Pozor, vysoce nakažlivé!

Letní dovolená jako v ráji

Letos v červnu se vydala „velmi obyčejná skupina lidí“ na dovolenou do Indonésie, konkrétně na ostrovy Mentawai, aby si užili nejen místní kulturu, relax a pohodu, ale rovněž surfování, kterému jako kolektiv propadli. A u toho by i zůstalo, kdyby jeden z nich, Paul Borrud, nebyl také blázen do nejmodernější natáčecí techniky, nevzal s sebou svého „drona“ se jménem Phyllis a nenatáčel celou akci pro vzpomínku ostatním…

Pokud někdo nevíte, co takový „dron“, občas v angličtině také jako „cinedrone“ přesně je, můžete se s tímto pojmem seznámit například skrz náš článek. Paul Borrud nechal „vrtulník“ s umístěnou kamerou poletovat nad průhledným a křišťálovým mořem, nad všemi surfaři, nad ostrovem. Zabíral sjíždění vln, skotačení na lodi, pohodu na pláži i okolo ní. Po návratu mohl proto vzniknout pětiminutový sestřih toho nejlepšího, co parta zažila. A myslím, že se najde jenom málo lidí, kteří jim nebudou závidět … profesionální práce, úžasné zážitky!

Takže, snímek natočený pohledem mořského dravce čeká jenom na vás. Já dávám 10 bodů z 10, co vy?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: