Startuje další ročník série Kolo pro život

Startuje další ročník série Kolo pro život

Patnáctý ročník cyklo seriálu Kolo pro život obsahuje 15 závodů po celé ČR, trvá od 26. dubna do 27. září 2014. Jednotlivé závody mají různé kategorie včetně dětských, takže se může zúčastnit kdokoli, kdo má rád pohyb na čerstvém vzduchu, v hezkém prostředí a chce poměřit síly s ostatními.

Značka Alpine Pro je partnerem populárního seriálu cyklistických závodů Kolo pro život již od roku 2008. A každý rok se snaží nabídnout závodníkům i návštěvníkům největší cykloakce v České republice něco nového. Ani letošní 15. ročník nebude výjimkou.

Přední český výrobce outdoorového vybavení zve všechny příznivce jízdy na kole jak na samotný první závod, tak do relax zóny Alpine Pro, která bude k dispozici při každém závodě Kola pro život.

Startujeme 26. dubna závodem Trans Brdy České spořitelny.

Návštěvníci z řad fanoušků i závodníků mohou navštívit stan v barvách Alpine Pro, který je uchrání před případným nepříznivým počasím i před ostrými slunečními paprsky. Kromě odpočinku ve stylovém a pohodlném fatboyi si také mohou prohlédnout a vyzkoušet nejnovější trendy z produkce Alpine Pro. Mezi ně patří např. obuv Guasave GT s inovativní technologií Vibram. Na místě budete moci vyzkoušet jejich vlastnosti. Zájemci o testování í navíc získají praktický dárek – sportovní ponožky.

Alpine Pro Guasave GTAlpine Pro Guasave GT

Model Guasave GT je určen na sportování a procházky v přírodě. Jedná se o textilní sportovní obuv s podešví Vibram, vyztuženou patní částí a antibakteriální stélkou. Tato obuv je velmi lehká a prodyšná. Zajímavým a funkčním prvkem je inovativní způsob rychlouvazování tkaniček, který oceníte.

Alpine Pro Springbok GTAlpine Pro Springbok Kids

Myslíme i na malé sportovce, a tak i děti budou moci otestovat novou obuv v nabídce Alpine Pro, boty Springbok Kids.

Vyhrajte ceny od Garmin

Máte své tělo a jeho výkony rádi pod kontrolou? Půjčte si během Kola pro život biometrický náramek Garmin Vivofit. Stačí navštívit stan Alpine Pro.

Garmin Vivofit je inteligentní fitness náramek, který při nošení na ruce monitoruje pohybové aktivity. Na rozdíl od jiných fitness náramků na trhu je Vivofit schopen nejen monitorovat denní a noční aktivity, ale s neuvěřitelnou roční výdrží baterie funguje i jako plnohodnotné fitness hodinky.

Soutěž : Otestujte obuv Alpine Pro, půjčte si náramek Garmin Vivofit a vyhrajte hodnotné ceny od Garmin. Odměníme toho, kdo nejvíc mákne, tedy toho, komu Garmin Vivofit naměří největší fyzickou aktivitu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: