Staňte se součástí veletrhu SPORT EXPO 2012 (PR)

Staňte se součástí veletrhu SPORT EXPO 2012 (PR)

Na Výstavišti v Praze – Holešovicích proběhne 10. – 12. května šestý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO 2012. Letos se na Výstavišti sejdou organizátoři maratonů z celého běžeckého světa a prezentační i prodejní nabídka zastoupených sportů se navíc rozšíří mimo jiné i o turistiku a outdoor…

Na Výstavišti v Praze – Holešovicích proběhne 10. – 12. května šestý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO 2012. Tentokrát bude navíc výjimečný tím, že se na Výstavišti sejde celý běžecký svět. PIM totiž organizuje Světový kongress AIMS, tedy pravidelné setkání organizátorů maratonských závodů z celého světa. SPORT EXPO nabízí vystavovatelům více než 10 000 m² výstavní plochy. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost prezentace!

Úspěšná běžecká výstava vychází vstříc požadavkům více než 30.000 sportovních návštěvníků na rozšíření přehlídky zastoupených sportů, zejména o outdoor a turistiku, a nabízí možnost výhodné účasti na této prezentačně prodejní akci všem výrobcům a prodejcům outdoorového vybavení. Výstava proběhne tradičně jako doprovodná akce Pražského mezinárodního maratonu.

Proč se stát součástí této mezinárodní akce a vystavovat právě na veletrhu SPORT EXPO? Odpověď je jednoduchá. Na jednom jediném místě se v Praze sejde celý běžecký a sportovně laděný svět a Váš stánek uvidí více než 30 000 návštěvníků z řad aktivních sportovců i závodníků. Jde navíc o prodejní výstavu, na kterou nikdo z návštěvníků neplatí vstupné. Vstup je totiž zdarma. Návštěvníci, kteří přicházejí nakupovat, Vám tedy s největší pravděpodobností náklady na účast vrátí na tržbách.

Z průzkumů vyplývá, že 90% návštěvníků provozuje kromě běhu i jiné outdoorové sporty. Nabídněte proto svoje sportovní zboží právě tady. Organizátoři veletrhu nabízejí dostupné ceny pro každého, účast možná již od 10.000,-Kč, plus propagace zcela zdarma. Akci bude doprovázet masivní kampaň a to prostřednictvím billboardů, TV vstupů, rádiových spotů a newsletterů www.pim.cz.

A navíc pořadatelé nabízejí možnost zapojení se do doprovodného programu veletrhu na venkovní ploše!  SPORT EXPO je prestižní prezentační výstava, kde hlavním důvodem účasti jak vystavovatelů, tak návštěvníků je sport, zábava a prodej/koupě sportovního vybavení. Zárukou návštěvnosti tisíců sportovců je tradiční osvědčená spolupráce se společností Prague International Marathon, s.r.o., hlavním partnerem veletrhu, který je zároveň organizátorem největšího běžeckého podniku v ČR, Volkswagen maratonského víkendu. SPORT EXPO poskytuje zázemí pro registrace přímo ve výstavní hale a všech více než 15.000 závodníků tak den před závodem musí projít výstavou, aby si vyzvedli startovní čísla a startovní balíček. Výstava každoročně přiláká více než 30.000 aktivních sportovců z Česka i ze zahraničí.

Na veletrhu SPORT EXPO byly v roce 2011 zastoupeny zajímavé sportovní značky jako např.: 4EVER, ADIDAS, ALEA SPORTSWEAR, ARC´TERYX, ASICS, AXON,  BRUBECK, COMPUMATIC, CRAFT, E-BIKE, E-KOLO, ESTIMDRINKS, FILA, FIVEFINGERS, FUJI, FYSIOMED, GARMIN, HERVIS, HIGH 5, INFIT, INOV-8, INSPORTLINE, K2, KILIMANJARO, MIZUNO, MOOSE, MULTIPOWER, NEWLINE, NUTREND, PROGRESS SPORTSWEAR, HOBBY CARAVAN, R2, REEBOK, RELAX, SALOMON, SAUCONY, SCOTT, SIGG, SIGMA, SILVINI, SKINS, SPEEDO, SPORT PROTECT, SULOV, SUUNTO, TRIMM, VOLKSWAGEN, WORKER, XFACT, ZOOT a další.

V letošním roce se na veletrh hlásí zástupci také z cyklistiky, fitness, outdooru a dalších sportovních odvětví, především výrobci a prodejci sportovního oblečení a obuvi. Vystavovatelé, kteří si náš veletrh vyzkoušeli, byli spokojeni s masivní návštěvností z Česka i zahraničí a především s vysokými tržbami z prodeje. Přidejte se k nim i Vy!

Více informací na www.sport-expo.cz

© Svět outdooru, únor 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: