Sport Prague a BC – běžky zaměřené do outdooru

Sport Prague a BC – běžky zaměřené do outdooru

Pro lyžaře turisty, kteří lyžují často a rádi i mimo upravené stopy, se letos na jarním veletrhu Sport Prague příliš mnoho novinek neobjevilo. Něco málo zajímavostí jsme však přece jen objevili a pokusíme se o jejich přehledné shrnutí. Český výrobce …

Zkušenosti čtenářů

Rosta

Zrovna letos jsem shanel vybavu na BC, a jedine, co se mi podarilo sehnat, jsou lyze. A to jsem je jeste objednaval primo od Sportenu – model Highlander – a prisly Madshus. Ale mely stejne parametry. Jinak na nejake kvalitni kozene boty a pasujici vazani jsem uz v lednu nemel sanci. Nakonec mi jeden distributor poradil taktiku na pristi sezonu – zacit shanet uz koncem leta, aby se takove veci vubec do CR dovezly. A hlidat si to, aby to neprodal nekomu jinemu.

P. Krupka

Ano, bohužel máte pravdu, že řada obchodníků si vybavení na BC lyžování neobjednává a pak nemohou zákazníky uspokojit, dokonce ani raději tuto výbavu vůbec nanabízí. Jsou však čestné výjimky, skutečně renomované obchody tuto výbavu mají, jen jich je velmi málo, ale jsou!
Můj osobní názor je, že BC lyže jsou pro turistické lyžování mimo upravené stopy zcela ideální a většinu lidí by plně uspokojili, bohužel obchodníci jsou stále přesvědčeni o své pravdě a BC lyže s vybavením prostě nevedou. Snad dalším řešením, hlavně pro mimopražské, bude prodej kompletního vybavení k BC lyžím co chystají na prodejně Sportenu v Novém Městě na Moravě, dopadne-li jednání dobře.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: