Sport Prague 06 – oblečení hledá nové trendy

Sport Prague 06 – oblečení hledá nové trendy

Na veletrhu Sport Prague 2006 jsme objevili nejen plno nových modelů outdoorového oblečení v kolekcích jednotlivých značek, ale také řadu novinek většího dosahu. Podle slibu jsme se pokusili udělat pro Svět outdooru výběr toho nejzajímavějšího …

Zkušenosti čtenářů

Borek

keď čítam o „návrate“ prírodných materiálov. Možno že pár ludí zistí,že ani nie je takým alergikom, a tiež aj to,že v oblečení nemusia chodiť zaparení ako detská riť.A tiež to,že na bunde nemusia mať rozopnutých 30 zipsov aby to udýchala,a že ponožky nemusia mať strieborné vlákna,aby im nohy nezožrala plieseň.No veď uvidíme.Ale mám z toho srandu.

rogi

trafil si klinec po hlavicke

radgga

Máš pravdu, ale moh byses podělit o svý zkušenosti. Co teda používáš ty?

Alpenstock

Ano, konečně se dočkáme návratu přírodních mateiálů. Mně už dávno přestalo bavit nechat si motat hlavu od prapodivných obchodníčků, kterým jde jen a jen o zisk. Všechny moderní technologie považuju jen za nepříliš podařené pokusy o něco, o čem se jen zdá jejich výrobcům. Stejně to skončí na bavlně, vlně, kůži. Jen když si vzpomenu na ty snahy prodejců, kteří mi chtějí něco vnutit… A ještě to ani neumějí, ale jde jen o zisk za každou cenu! Borek má naprostou pravdu!!!

runne

Ale na tebe si ti prapodivní obchodníčci nepříjdou. Ty máš pane za ušima lišáku. Jestli taky za těmi nepropro materiály nebudou jenom marketingové tlachy, ale třeba i spiknutí zednářskožidobolševické lóže.

Vena

🙂

Brko

Názory naštěstí byly jsou a budou odlišné, jinak by to byla nuda, ale co mne blaží, že si tady lidi nadávaji kultivovaně, co nadavaji – diskutujou a ještě se všichni podepíšou. To je prostě radost, toho si važte.

tuso

Zase se máme na co těšit. Ale může mi někdo vysvětlit, k čemu je dobré podlepovat švy u SoftShellu? Kombinace SoftShellu s goretexem mi přijde jako kombinace krávy se slepicí. Když už jsme u těch honosných názvů, tak jedno je SoftShell a druhé HardShell. Kombinace obou mi připadá jenom jako reklamní tahák pro snoby. Co nás ještě čeká? Žeby sporťák s korbou na vození cihel?

martin

nejede to 🙁

Vena

přidej k odkazu .htm a pojede to.

Vena

… no já sem stavěl a takový užitkový vozítko, zároveň hezký na pohled bych rozhodně bral.

tuso

A hlavně by se ti na korbu vešel leon, ne ?

Vena

Vešel, ale taky by sme nestačili odhánět ženský. Jo holt mám pěknýho psa 🙂 a na korbě by se vyjímal.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: