SPORT Life 2012 sportuje a tančí (PR)

SPORT Life 2012 sportuje a tančí (PR)

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life patří mezi nejvýznamnější sportovní akce svého druhu ve střední Evropě. Ve dnech 4. – 7. 10. 2012 nabízí, ve spojení se souběžnými akcemi Bike Brno, Caravaning Brno a Dance Life Expo ucelenou podobu prezentace sportovního vybavení jak pro aktivní, tak i pro zájmové sportovce.

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, který patří mezi nejvýznamnější sportovní akce svého druhu ve střední Evropě, připadl letos už na počátek října. Ve dnech 4. – 7. 10. 2012 nabízí, ve spojení se souběžnými akcemi Bike Brno, Caravaning Brno a Dance Life Expo, na celém brněnském výstavišti ucelenou podobu prezentace sportovního vybavení jak pro aktivní, tak i pro zájmové sportovce.

Roste zájem návštěvníků i výstavní plocha
Vzhledem k atraktivnosti a bohatému doprovodnému programu se spojené sportovní veletržní akce těší stále větší přízni veřejnosti. Ročník 2011 byl (v listopadovém termínu!) rekordní nejen množstvím vystavených exponátů a obsazenou výstavní plochou, ale i počtem návštěvníků. Jestliže v roce 2010 překonal počet návštěvníků čtyř souběžných veletrhů 40 000, dokumentuje příznivý trend zájmu loňský návštěvnický rekord více než 43 000 návštěvníků ze 37 zemí celého světa.

Vstupenky na internetu
Na webových stránkách SPORT Life je možné předem zakoupit elektronickou vstupenku a vyhnout se tak nutnosti stát u pokladen. Je také možné zaregistrovat se předem a získat cenově výhodnější vstupenku. Na zadaný e-mail bude po dokončení registrace zasláno potvrzení registrace s nárokem na zvýhodněné vstupné.

Doprovodný program
Velkým lákadlem pro návštěvníky je tradičně bohatý doprovodný program. Nejde pochopitelně jen o SPORT Life, ale také o programy na souběžných veletrzích Bike Brno a Caravaning Brno. Veletrhu se pravidelně účastní také přední české i světové osobnosti ze světa sportu. Podrobný rozpis doprovodného programu najdete na webu veletrhu.

Outdoorová a filmová lákadla
V nabídce outdoorových aktivit najdeme barmský most, oblíbené kmenové lezení, expozici Funkční materiály a jejich využití, lezeckou stěnu pro veřejnost. Nebude chybět ani řada filmových nabídek od Filmového festivalu zimních sportů přes Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA až po Mezinárodní festival outdoorových filmů.

Roztančí se Dance Life Expo
Největší letošní veletržní novinkou bude příležitost si zatančit pod dohledem profesionálů. K nabídce aktivit totiž výrazně přispěje nový Trade & show dance event s názvem Dance Life Expo (ve dnech 5. – 7. 10.). Program bude velmi bohatý jak pro aktivní tanečníky, tak pro běžné návštěvníky se zájmem o hudbu a taneční umění. Připraveny budou open workshopy, kde si každý může poprvé vyzkoušet širokou škálu tanečních stylů.

Kdy a za kolik
První dva klidnější dny (čtvrtek a pátek) jsou výhodné především pro odborníky, v sobotu a neděli zaplní areál BVV veřejnost a doprovodné programy.

Provozní doba pro návštěvníky

4. – 6. 10. 2012

9.00 – 18.00 hod.

neděle 7. 10. 2012

9.00 – 16.00 hod.

Vstupné:

Základní

160 Kč

Zlevněné (předregistrovaní na webu, děti 6 – 15 let  studenti, důchodci)

130 Kč

Zahraniční návštěvníci (při registraci na vstupu)

130 Kč

Rodinné vstupné  (pro 2 dospělé + 2 děti)

300 Kč

Katalog

100 Kč


po klepnutí se mapa zvětší

© Svět outdooru, září 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce. Foto redakční archiv .

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: